خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود ۸bit Painter – Super Simple Pixel Art App 1.7.3 – برنامه جذاب و جالب و خوب نقاشی پیکسلی مخصوص آندروید !

دانلود ۸bit Painter – Super Simple Pixel Art App 1.7.3 – برنامه جذاب و جالب و خوب نقاشی پیکسلی مخصوص آندروید !

دانلود ۸bit Painter – Super Simple Pixel Art App 1.7.3 – برنامه جذاب و جالب و خوب نقاشی پیکسلی مخصوص آندروید !

|دانلود ۸bit Painter – Super Simple Pixel Art App 1.7.3 – برنامه جذاب و جالب و خوب نقاشی پیکسلی مخصوص آندروید ! از ام اس پی پرتال|

نقاشی یکی از پر طرفدار ترین هنر های موجود در جهان می باشد؛ افزایش طرفداران آن هنر نیز باعث شده می باشد که تا کنون گجت ها و همچنین اپ های مختلفی در آن باره روانه بازار شوند. یکی از پر طرفدار ترین حالت های نقاشی که به تازگی توانسته می باشد نظر هزاران فرد یا شخص را جلب نماید نقاشی پیکسلی می باشد و همچنین در آن راستا نیت و اراده معرفی یک ابزار جهت کشیدن چنین نقاشی هایی را داریم! ۸bit Painter – Super Simple Pixel Art App عنوان یک اپلیکیشن جهت کشیدن نقاشی هایی پیکسلی می باشد که توسط OneTap Japan جهت آندروید نشر یافته شده شده می باشد. آن نرم افزار به کاربران اجازه می دهد تا بدون هیچ گونه محدودیتی نقاشی هایی زیبا را بکشند و همچنین آن هم ها را در قالب فایل هایی جداگانه ذخیره نمایند. از آن استارت اپ همچنین و علاوه بر نقاشی می قدرت در باره های غیره ای نیز مثل ساخته یا ایجاد طرح های گرافیکی، طراحی آیکون و همچنین … بهره بری و استفاده نمود. همچنین و علاوه بر آن بوم های نقاشی ایت بیت تنها به ۱۶ در ۱۶ محدود نمی می شود، قادر به بهره بردن از بوم های متنوع و گوناگون و مختلف تا مقدار و اندازه ۱۲۸ در ۱۲۸ هستید. پالت رنگی اختصاصی خود را ساخته یا ایجاد کنید و همچنین مطمئن باشید که به کامل ترین ابزار نقاشی پیکسلی دسترسی خواهید داشت. بهتر می باشد آن نرم افزار جذاب و جالب و همچنین سرگرم کننده را از دست ندهید و همچنین جهت دریافتش با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

نوشته دانلود ۸bit Painter – Super Simple Pixel Art App 1.7.3 – برنامه جذاب و جالب و خوب نقاشی پیکسلی مخصوص آندروید ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود ۸bit Painter – Super Simple Pixel Art App 1.7.3 – برنامه جذاب و جالب و خوب نقاشی پیکسلی مخصوص آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۸-۰۶-۱۲ ۱۹:۱۷:۴۵ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود Weather Underground: Forecasts Premium 5.9.2 – دقیق ترین و همچنین زیباترین برنامه جذاب و جالب و خوب هواشناسی آندروید !

دانلود Weather Underground: Forecasts Premium 5.9.2 – دقیق ترین و همچنین زیباترین برنامه جذاب و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان