خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Getting Over It with Bennett Foddy 1.9.0 – بازی خارق العاده و همچنین خاص “عروج مرد کوزه ای” آندروید + دیتا

دانلود Getting Over It with Bennett Foddy 1.9.0 – بازی خارق العاده و همچنین خاص “عروج مرد کوزه ای” آندروید + دیتا

دانلود Getting Over It with Bennett Foddy 1.9.0 – بازی خارق العاده و همچنین خاص “عروج مرد کوزه ای” آندروید + دیتا

|دانلود Getting Over It with Bennett Foddy 1.9.0 – بازی خارق العاده و همچنین خاص “عروج مرد کوزه ای” آندروید + دیتا

Getting Over It with Bennett Foddy یک بازی خارق العاده و همچنین خاص در سبک بازیهای شبیه ساز از Noodlecake Studios Inc جهت آندروید می باشد که با نرخ ۴٫۹۹ دلار در گوگل پلی عرضه شده و همچنین مثل دائما اراده و تصمیم راسخ گرفته ایم جهت اولین بار در ایران ان را حضورتان معرفی کنیم و همچنین با قرار دادن ورژن و نسخه سالم و همچنین کامل اش جهت بار دیگر به وجدتان بیاوریم! داستان کلی بازی Getting Over It with Bennett Foddy در مورد مردی می باشد که در یک کوزه زندانی شده می باشد و همچنین نیت و اراده دارد خودش را نجات دهد! جهت نجات جانش چیزی جز عصایی که در دست دارد، ندارد و همچنین بایستی و حتما با کمک آن هم جهت رسیدن به هدف اش تلاش کند! حالا تو به عنوان یک بازیکن بایستی و حتما با او همراه شوید تا بدانید چگونه و چطوری آن بلا سر او آمده می باشد و همچنین قرار می باشد چه اتفاقی برایش بیفتد! کنترلرهای لمسی بازی به تو امکان هدایت کارکتر اصلی را می دهد، امکان بهره بری و استفاده از عصاب گلنگی جهت پیشروی جهت تو فراهم می باشد و همچنین بایستی و حتما انقدر پیشروی کنید تا به هدف برسید! در صورتی که از علاقه مندان و همچنین دوستداران بازیهای خاص هستید بدون شک Getting Over It with Bennett Foddy با طراحی و همچنین ساخت فوق العاده اش نظرتان را جلب میکند!

نوشته دانلود Getting Over It with Bennett Foddy 1.9.0 – بازی خارق العاده و همچنین خاص “عروج مرد کوزه ای” آندروید + دیتا اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Getting Over It with Bennett Foddy 1.9.0 – بازی خارق العاده و همچنین خاص “عروج مرد کوزه ای” آندروید + دیتا در تاریخ ۲۰۱۸-۰۶-۱۱ ۲۳:۳۰:۴۰ نشر یافته شده شده می باشد

لینک منبع

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود Weather Underground: Forecasts Premium 5.9.2 – دقیق ترین و همچنین زیباترین برنامه جذاب و جالب و خوب هواشناسی آندروید !

دانلود Weather Underground: Forecasts Premium 5.9.2 – دقیق ترین و همچنین زیباترین برنامه جذاب و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان