خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Zapya MiniShare – Mini Size File Transfer App 1.5 – برنامه جذاب و جالب و خوب کم حجم و همچنین فوق العاده “زاپیا مینی شیر” جهت اشتراک گذاری سریع فایل مخصوص آندروید !

دانلود Zapya MiniShare – Mini Size File Transfer App 1.5 – برنامه جذاب و جالب و خوب کم حجم و همچنین فوق العاده “زاپیا مینی شیر” جهت اشتراک گذاری سریع فایل مخصوص آندروید !

دانلود Zapya MiniShare – Mini Size File Transfer App 1.5 – برنامه جذاب و جالب و خوب کم حجم و همچنین فوق العاده “زاپیا مینی شیر” جهت اشتراک گذاری سریع فایل مخصوص آندروید !

|دانلود Zapya MiniShare – Mini Size File Transfer App 1.5 – برنامه جذاب و جالب و خوب کم حجم و همچنین فوق العاده “زاپیا مینی شیر” جهت اشتراک گذاری سریع فایل مخصوص آندروید ! از ام اس پی پرتال|

کاربران دستگاه های هوشمند اندرویدی فایل های متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین متنوعی را در دستگاه اندرویدی خود نگه داری می کنند و همچنین در طول روز چندین و همچنین چند بار ممکن می باشد که آن اطلاعات را با دوستان خود به اشتراک بگذارند. چندین راه متنوع و گوناگون و مختلف جهت به اشتراک گذاری اطلاعات وجود دارد که یکی از بهترین آن هم ها را می قدرت بهره بری و استفاده از هات اسپات دانست و همچنین ده ها اپلیکیشن متنوع و گوناگون و مختلف در آن باره را حضورتان معرفی کرده بودیم که از محبوب ترین هایش می قدرت به زاپیا و همچنین شیریت اشاره کرد و همچنین آن بار نیز نیت و اراده معرفی یکی دیگر از بهترین هایش را داریم. Zapya MiniShare – Mini Size File Transfer App – زاپیا مینی شیر عنوان یک اپلیکیشن کم حجم و همچنین سریع جهت به اشتراک گذاری فایل ها جهت آندروید می باشد که توسط OmniaShare توسعه و همچنین در مارکت پهناور و بزرگ گوگل پلی نشر یافته شده شده می باشد. برنامه جذاب و جالب و خوب فوق به کاربرانش کمک می کند تا به راحتی و همچنین تنها با چند لمس حجیم ترین فایل های خود را تنها در چند ثانیه جهت دیگر دوستانشان ارسال نماید. هیچ گونه نیازی به دسترسی اینترنت نیست و همچنین همه چیز به صورت آفلاین صورت می پذیرد. در صورتی که بخواهیم در میان تمامی ویژگی های آن استارت اپ یکی از بهترین آن هم ها را معرفی نماییم بایستی و حتما گفت که حالت اشتراک گذاری تیمی جزو برترینشان می باشد؛ آن قابلیت به کاربران اجازه می دهد تا یک شبکه محلی ارسال اطلاعات را ساخته یا ایجاد و همچنین اجازه دهید که تعداد بسیاری از دوستانتان به آن هم متصل شوند. بهتر می باشد آن برنامه جذاب و جالب و خوب را از دست ندهید و همچنین جهت دریافتش با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

نوشته دانلود Zapya MiniShare – Mini Size File Transfer App 1.5 – برنامه جذاب و جالب و خوب کم حجم و همچنین فوق العاده “زاپیا مینی شیر” جهت اشتراک گذاری سریع فایل مخصوص آندروید ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Zapya MiniShare – Mini Size File Transfer App 1.5 – برنامه جذاب و جالب و خوب کم حجم و همچنین فوق العاده “زاپیا مینی شیر” جهت اشتراک گذاری سریع فایل مخصوص آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۸-۰۶-۱۲ ۲۳:۴۸:۳۵ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود Power Browser – Fast Internet 64.0.2016123071 – نرم افزار مرورگر اینترنتی وب پرسرعت آندروید

دانلود Power Browser – Fast Internet 64.0.2016123071 – نرم افزار مرورگر اینترنتی وب پرسرعت آندروید …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان