خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود sFilter- Blue Light Filter Pro 1.5.1 – برنامه جذاب و جالب و خوب فیلتر قدرتمند نور آبی نمایشگر آندروید !

دانلود sFilter- Blue Light Filter Pro 1.5.1 – برنامه جذاب و جالب و خوب فیلتر قدرتمند نور آبی نمایشگر آندروید !

دانلود sFilter- Blue Light Filter Pro 1.5.1 – برنامه جذاب و جالب و خوب فیلتر قدرتمند نور آبی نمایشگر آندروید !

|دانلود sFilter- Blue Light Filter Pro 1.5.1 – برنامه جذاب و جالب و خوب فیلتر قدرتمند نور آبی نمایشگر آندروید ! از ام اس پی پرتال|

یکی از مهم ترین مسائلی که بار ها و همچنین بار ها به عنوان برترین وبسایت اندرویدی فارسی زبان به آن هم اشاره کرده ایم مضرات نگاه کردن مستمر به صفحه دیدن کردن و نمایش دستگاه های هوشمند می باشد. دیدن کردن و نمایش گر اسمارت فون ها به دلیل ساطع کردن نور آبی باعث می شوند عصب های چشم آسیب دیده و همچنین دید تو به مرور زمان کمتر می شود. ولی باید توجه داشت تا کنون راه کار های مختلفی جهت برطرف سازی آن مشکل ارائه شده می باشد که بی شک فیلتر های نور آبی صفحه دیدن کردن و نمایش جزو بهترین و همچنین کم هزینه ترین ها به شمار می روند. sFilter- Blue Light Filter عنوان یک اپلیکیشن خاص جهت فیلتر نور آبی و همچنین اشعه های مضر صفحه دیدن کردن و نمایش آندروید می باشد که توسط تیم Siso Mobile توسعه و همچنین در مارکت پهناور و بزرگ گوگل پلی نشر یافته شده شده می باشد. برنامه جذاب و جالب و خوب فوق با بهره بردن از سیستم خاص و همچنین هوشمندانه خود در صورت فعال شدن یک فیلتر کاملا محافظ بر روی نمایشگر تو فعال می کند تا مقدار و اندازه و میزان آسیب ها به حداقل ممکن برسد. شاید یکی از مهم ترین قابلیت های آن نرم افزار دسترسی به فیلتر ها در رنگ های گوناگون باشد ؛ به صورتی که ۱۲ رنگ متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین متنوع در لیست امکانات به چشم می خورد. مقدار و اندازه و میزان شدت فیلتر ها به دلخواه شماست و همچنین قادرید مقدار و اندازه و میزان تاری آن هم ها را کم و همچنین یا زیاد کنید.

نوشته دانلود sFilter- Blue Light Filter Pro 1.5.1 – برنامه جذاب و جالب و خوب فیلتر قدرتمند نور آبی نمایشگر آندروید ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود sFilter- Blue Light Filter Pro 1.5.1 – برنامه جذاب و جالب و خوب فیلتر قدرتمند نور آبی نمایشگر آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۸-۰۶-۱۹ ۰۰:۱۷:۱۶ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود Peak – Brain Training Full 3.17.11 – بهبود حافظه با “پیک” آندروید + دیتابیس

دانلود Peak – Brain Training Full 3.17.11 – بهبود حافظه با “پیک” آندروید + دیتابیس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان