خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Contacts Phone Dialer: drupe PRO 3.028.0057X-Rel – شماره گیر همه کاره و همچنین بی نظیر آندروید !

دانلود Contacts Phone Dialer: drupe PRO 3.028.0057X-Rel – شماره گیر همه کاره و همچنین بی نظیر آندروید !

دانلود Contacts Phone Dialer: drupe PRO 3.028.0057X-Rel – شماره گیر همه کاره و همچنین بی نظیر آندروید !

|دانلود Contacts Phone Dialer: drupe PRO 3.028.0057X-Rel – شماره گیر همه کاره و همچنین بی نظیر آندروید ! از ام اس پی پرتال|

Contacts Phone Dialer: drupe عنوان برنامه جذاب و جالب و خوب ای جهت مدیریت مخاطبین و همچنین تماس ها و همچنین هم چنین شماره گیری حرفه ای و همچنین بی نقص مخصوص آندروید می باشد که توسط استودیوی drupe – Contacts & Caller ID نشر یافته شده شده می باشد. مجموعه قابلیت های گنجانده شده در آن برنامه جذاب و جالب و خوب به کاربران کمک می کند تا به راحتی و همچنین بدون مستلزم و نیاز به هیچ گونه برنامه جذاب و جالب و خوب جانبی مخاطبین خود را مدیریت کرده و همچنین به برقراری تماس با آن هم ها بپردازند. در میان مجموعه ویژگی ها و همچنین قابلیت های گنجانده شده در آن برنامه جذاب و جالب و خوب می قدرت به مسدود سازی تماس های تبلیغاتی اشاره نمود، به گونه ای که دیگر هیچ تماسی از شماره های مزاحم گرفتن نکرده و همچنین همچنین و علاوه بر بهره بری و استفاده از سیستم خودکار آن هم، می توانید با وارد کردن شماره های مزاحم به صورت دستی دیگر هیچ تماس آزار دهنده ای را گرفتن نکنید. همچنین و علاوه بر آن جهت ضبط تماس ها نیز دیگر نیازی به برنامه جذاب و جالب و خوب های جانبی نبوده و همچنین سیستم ضبط تماس موجود در اپلیکیشن آن اجازه را می دهد تا به صورت کاملا خودکار تمامی تماس ها را ضبط کرده و همچنین در دیگر زمان ها اجرایشان نمایید. با سیستم یادآور حرفه ای موجود نیز هیچ گونه تماسی را از دست نخواهید داد و همچنین با وارد کردن بازه های زمانی مشخص می توانید ناتفیکیشن تماس های از دست رفته و همچنین پیام های خوانده نشده را دوباره گرفتن کنید.

نوشته دانلود Contacts Phone Dialer: drupe PRO 3.028.0057X-Rel – شماره گیر همه کاره و همچنین بی نظیر آندروید ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Contacts Phone Dialer: drupe PRO 3.028.0057X-Rel – شماره گیر همه کاره و همچنین بی نظیر آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۸-۰۶-۲۳ ۱۸:۳۸:۵۲ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان