خانه / دانلود نرم افزار / دانلود FileZilla 3.34.0 نرم افزار مدیریت اف تی پی

دانلود FileZilla 3.34.0 نرم افزار مدیریت اف تی پی

دانلود FileZilla 3.34.0 نرم افزار مدیریت اف تی پی

|دانلود FileZilla 3.34.0 نرم افزار مدیریت اف تی پی از ام اس پی پرتال|

FileZilla1 دانلود FileZilla 3.34.0 نرم افزار مدیریت اف تی پی

تاریخ آخرین بروز رسانی : ۹۷/۳/۲۸

FileZilla 3.34.0 نرم افزاری که در ادامه جهت تو معرفی می کنیم به کار صاحبان وبسایت و مرکز خبرهای جدید می آید. آن هم دسته از اشخاص که می خواهند بدون وارد شدن به محیط کنترل پنل هاست آن هم را مدیریت کنند . به راحتی فایلی را از آن هم دانلود کنند و همچنین یا فایلی را به داخل پوشه ی مورد نظری از هاست با قابلیت Resume انتقال دهند . تقریبا می قدرت گفت وجود چنین نرم افزاری جهت دارندگان وبسایت و مرکز خبرهای جدید ضروری می باشد . به اینگونه نرم افزارها که یک نوع مدیریت محتوا روی هاست ساخته یا ایجاد می کنند FTP می نامند . در واقعیت و حقیقت آن نرم افزارها نیازی به کنترل پنل ندارد و همچنین می توانند مدیریت محتوای هاست تو را به دست بگیرند .در آن باره نرم افزارهایی توسط میهن دانلود معرفی و همچنین نشر یافته اند . آن بار نیز در ادامه نیت و اراده داریم یکی از بهترین نرم افزار در آن ارتباط و رابطه را به تو کاربران گرامی معرفی کنیم .
Filezilla یک نرم افزار کوچک ولی در عین حال قدرتمند و همچنین داری ابزارها و همچنین قابلیت های بسیاری می باشد  آن نرم افزار قدرتمند شامل ابزار مدیریت FTP و همچنین جهت انجام اتصال تو به هاست خود و همچنین مدیریت هاست می باشد .  آن نرم افزار می تواند تو را به آسانی و همچنین سریع به دایرکتوری متصل کند تا تو به راحتی فایل های خود را آپلود و همچنین دانلود کنید . همچنین آن نرم افزار قابلیت آپلود چندین فایل هم زمان را نیز داراست. میهن دانلود با در نظر گرفتن آن قابلیت Filezilla را که به تو آن اطمینان خاطر را می دهد که با سرعت و همچنین امنیت به آپلود کردن فایل ها در هاست خود بپردازید ، معرفی کرده می باشد . همچنین قابلیت های فوق العاده آن نرم افزار بعد از بهره بری و استفاده از آن هم مورد توجه همه قرار می گیرد . کمتر کاربری پیدا می می شود که از آن گونه نرم افزارها بهره بری و استفاده کند ولی دوباره به کنترل پنل هاست روی آورد . آن نرم افزار اصولی و کاربردی را می توانید از میهن دانلود به صورت مجانی و رایگان گرفتن نمایید .

FileZilla اف‌تی‌پی یا قاپ (قرارداد انتقال پرونده)، قرارداد (پروتکلی) می باشد که در شبکه‌های رایانه‌ای جهت جابه‌جایی پرونده از مبدا به مقصد مورد بهره بری و استفاده قرار می‌گیرد.

در ادامه بخوانید  دانلود نرم افزار مدیریت آرشیو موسیقی Helium Music Manager 8.0.0.9300 Network Edition

درمیان رایانه‌های میزبان، اف‌تی‌پی به روش ویژه یک قراردادِ رواج پیدا کرده جهت دادوستد فرمان‌ها و همچنین پرونده‌ها در هر شبکه پشتیبان از قرارداد اینترنت و همچنین قرارداد هدایت انتقال (TCP/IP) (مانند اینترنت و همچنین اینترانت) می باشد. درگاه (پورت) پیش‌فرض جهت سرویس ها و خدمات قاپ، درگاه ۲۱/TCP و همچنین جهت انتقال داده از درگاه ۲۰/TCP بهره بری و استفاده می‌کند .

در یک انتقال اف‌تی‌پی دو رایانه دخیل می باشد، یک کارساز و همچنین یک کاربر. کارساز (سرور) قاپ، برنامه جذاب و جالب و خوب‌های کارساز اف‌تی‌پی را اجرا می‌کند، و همچنین درخواست پذیرش در شبکه را رایانهٔ دیگر (یعنی کاربر) مطرح می‌کند. رایانهٔ کاربر برنامه جذاب و جالب و خوب‌های کاربری اف‌تی‌پی را اجرا و همچنین یک ارتباط با کارساز بر قرار می‌کند.

FileZilla هنگامی که یک ارتباط برقرار می‌می شود کاربر می‌تواند تعدادی از برنامه جذاب و جالب و خوب‌ها را تغییر دهد (دستکاری محدود)، مانند بارگذاری پرونده در کارساز و همچنین بارگیری پرونده از آن هم، یا بازنامیدن یا حذف پرونده‌ها در کارساز و همچنین مانند آن‌ها.

هر شخص یا شرکت برنامه جذاب و جالب و خوب‌ساز می‌تواند یک کارساز قاپ یا برنامه جذاب و جالب و خوب‌های کاربری ساخته یا ایجاد کند، چرا که آن قراردادی آزاد می باشد.

در واقع همهٔ بسترهای رایانه‌ای از اف‌تی‌پی پشتیبانی می‌کنند و همچنین به هر ارتباط رایانه‌ای که بر اساس قرارداد هدایت انتقال/قرارداد اینترنت باشد صرف‌نظر از آن که از چه سامانهٔ عاملی بهره بری و استفاده می‌می شود، در صورتی که رایانه‌ها اجازهٔ دسترسی به قاپ را داشته باشند، آن اجازه را می‌دهد که در پرونده‌های رایانهٔ دیگر در آن شبکه تغییراتی ساخته یا ایجاد کند.

ویژگی ها:
– ساپورت کردن فایروال
– مدیریت بر روی فولدر ها
– سرعت بالا در اتصال به ftp
– پشتیبانی از زبان های متنوع و گوناگون و مختلف
– زنده نگه داشتن ارتباط با وبسایت و مرکز خبرهای جدید
– قابلیت resume کردن دانلود یا اپلود فایل
– قرار دادن زمان بندی جهت ارسال و همچنین گرفتن فایل
– ساپورت کردن SOCKS4/5 و همچنین HTTP1.1 Proxy
– قابلیت دراپ و همچنین درگ کردن drop & drag
– داشتن محیط زیبا و همچنین کاربرپسند
– سازگار با ویندوز های متنوع و گوناگون و مختلف
– مجانی و رایگان بودن نرم افزار
– داشتن حجم مناسب
– کاربرد آسان
– و همچنین …
FileZilla evolved from what was originally a class project into a full-featured, open-source FTP application. The global project consists of the Filezilla client and Filezilla Server, both of which can be used individually for website management and transfer. The FileZilla client features support for various protocols, such as FTP, FTPS (FTP over SSL/TLS) and SFTP (SSH FTP) and is able to handle the IPv6 technology. It achieves outstanding transfer speeds and can be used for remote file editing. With this program you can save usernames, passwords, connection types, and other details necessary for connecting to a website, thanks to the built-in Site Manager.

FileZilla adopts a tabbed style for the user interface, which makes it easy to navigate through files and folders. Most of the functions are bundled in a few menus, but a toolbar of buttons for essential features is also available.

With FileZilla, you can batch download and upload files from and to multiple servers, modify access rights, change firewall settings, cache directories to increase FTP site browsing speed, quickly connect to the server, set to automatically adjust transfer speeds, to name the most important ones.

With drag and drop support, speed limits, process queue and multiple transfer modes, FileZilla also sports a huge settings menu with configuration options that concern every single feature of the app, such as transfers, proxy, interface, file editing or language. All these settings can be exported and imported back at a later time.

To conclude, FileZilla is one of the most appreciated FTP clients on the market and for good reason, too. It’s fast, intuitive and makes the perfect companion for website administrators.

Features
– Easy to use
– Supports FTP, FTP over SSL/TLS (FTPS) and SSH File Transfer Protocol (SFTP)
– Cross-platform. Runs on Windows, Linux, *BSD, Mac OS X and more
– IPv6 support
– Available in many languages
– Supports resume and transfer of large files >4GB
– Tabbed user interface
– Powerful Site Manager and transfer queue
– Bookmarks
– Drag & drop support
– Configurable transfer speed limits
– Filename filters
– Directory comparison
– Network configuration wizard
– Remote file editing
– Keep-alive
– HTTP/1.1, SOCKS5 and FTP-Proxy support
– Logging to file
– Synchronized directory browsing
– Remote file search

لینک دانلود:

در صورتی که از آن فایل بهره بری و استفاده کردید لطفا به آن هم رأی دهید!

download دانلود FileZilla 3.34.0 نرم افزار مدیریت اف تی پیدانلود با لینک مستقیم ورژن و نسخه ۳۲ بیتی

download دانلود FileZilla 3.34.0 نرم افزار مدیریت اف تی پیدانلود با لینک مستقیم ورژن و نسخه ۶۴ بیتی

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود FileZilla 3.34.0 نرم افزار مدیریت اف تی پی در تاریخ ۲۰۱۸-۰۶-۱۸ ۱۱:۳۰:۲۶ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود VMware Workstation Pro 15.0.1 Build 10737736 + Lite – نرم افزار نصب چند سیستم عامل همزمان

دانلود VMware Workstation Pro 15.0.1 Build 10737736 + Lite – نرم افزار نصب چند سیستم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان