خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Moment – Pro Camera 1.0.3 – دوربین حرفه ای و همچنین خاص آندروید !

دانلود Moment – Pro Camera 1.0.3 – دوربین حرفه ای و همچنین خاص آندروید !

دانلود Moment – Pro Camera 1.0.3 – دوربین حرفه ای و همچنین خاص آندروید !

|دانلود Moment – Pro Camera 1.0.3 – دوربین حرفه ای و همچنین خاص آندروید ! از ام اس پی پرتال|

کیفیت خیلی زیاد بالای دستگاه های هوشمند جدید باعث شده می باشد که علاقه مندان عکاسی در موقعیت های متنوع و گوناگون و مختلف بدون مستلزم و نیاز به دوربین های خود اقدام به عکس برداری از چشم انداز های متنوعی نمایند؛ یکی از مهم ترین نکاتی که باعث می می شود تصاویر ثبت شده توسط اسمارت فون ها دوست داشتنی و جذاب تر به نظر بیایند اپلیکیشن بهره بری و استفاده شده توسط کاربران می باشد که می تواند کیفیت را به مقدار و اندازه و میزان قابل توجهی تحت تاثیر قرار دهد و همچنین در آن راستا ده ها برنامه جذاب و جالب و خوب متنوع و گوناگون و مختلف را قبل تر حضورتان معرفی کردیم و همچنین آن بار نیز نوبت به معرفی یک اپ دیگر رسیده می باشد. Moment – Pro Camera عنوان یک دوربین حرفه ای، خاص و همچنین پر امکانات جهت آندروید می باشد که توسط Moment, Inc نشر یافته شده شده می باشد. یکی از مهم ترین موارد و نکات آن برنامه جذاب و جالب و خوب که بعد از نصب توجه کاربران را جلب می کند محیط خیلی زیاد ساده در کنار امکانات متنوعش می باشد که کمک می کند هر چیزی را به صورت دستی تنظیم کنید و همچنین تصاویری با کیفیت را به ثبت برسانید. آن هم روش که اشاره کردیم تنظیمات قسمت های متنوع و گوناگون و مختلف آن استارت اپ به دست شماست و همچنین تغییرات آن هم می تواند آثار هنری فوق العاده را ثبت نماید. فوکوس، تعادل رنگ سفید، iso، سرعت شاتر و همچنین … تماما قابل تغییر و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی خواهند بود. در صورتی که می خواهید تا تصاویر را در حالت بهتری ویرایش کنید تنها کافیست آن هم ها را در فرمت RAW ذخیره نمایید.

نوشته دانلود Moment – Pro Camera 1.0.3 – دوربین حرفه ای و همچنین خاص آندروید ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Moment – Pro Camera 1.0.3 – دوربین حرفه ای و همچنین خاص آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۸-۰۷-۱۳ ۲۲:۵۲:۳۵ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود Power Browser – Fast Internet 64.0.2016123071 – نرم افزار مرورگر اینترنتی وب پرسرعت آندروید

دانلود Power Browser – Fast Internet 64.0.2016123071 – نرم افزار مرورگر اینترنتی وب پرسرعت آندروید …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان