خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود P9 Launcher – Android™ ۹٫۰ P Launcher Style Prime 2.5 – لانچر مدرن و همچنین شیک آندروید نه !

دانلود P9 Launcher – Android™ ۹٫۰ P Launcher Style Prime 2.5 – لانچر مدرن و همچنین شیک آندروید نه !

دانلود P9 Launcher – Android™ ۹٫۰ P Launcher Style Prime 2.5 – لانچر مدرن و همچنین شیک آندروید نه !

|دانلود P9 Launcher – Android™ ۹٫۰ P Launcher Style Prime 2.5 – لانچر مدرن و همچنین شیک آندروید نه ! از ام اس پی پرتال|

داشتن یک لانچر خاص یکی از اولین اقدامات مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری جهت داشتن یک اینترفیس زیبا و همچنین سیستم مدیریتی هوشمند می باشد که کمک می کند بتوانید چندین ماه بدون کوچکترین خستگی از اسمارت فونتان بهره بری و استفاده کنید. تا کنون لانچر های متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین متنوعی در مارکت آندروید نشر یافته شده شده اند که وبسایت و مرکز خبرهای جدید فارسروید بهترین آن هم ها را در اختیارتان قرار داده و همچنین نیت و اراده داریم در آن پست نیز یکی از جدید ترین آن هم ها را حضورتان معرفی نماییم. P9 Launcher – Android™ ۹٫۰ P Launcher Style Prime عنوان یک اپلیکیشن شبیه ساز مدرن محیط آندروید ۹ می باشد که توسط تیم معتبر N Dev Team توسعه و همچنین در مارکت پهناور و بزرگ گوگل پلی نشر یافته شده شده می باشد. تنها کافیست آن استارت اپ را برروی تبلت و همچنین یا گوشی اندرویدی تان نصب کنید و همچنین سیستم عامل خود را متحول سازید! بعد از نصب همه چیز درست مثل آندروید نه شبیه سازی می می شود و همچنین یک حس مدیریتی کامل به کاربران القاء می می شود. تمامی قسمت های آن لانچر قابل فردی یا شخصی سازیست و همچنین می توانید آن هم را مطابق میل تان تغییر دهید. در صورتی که نگران نقض حریم خصوصیتان هستید دیگر نیازی به نصب برنامه جذاب و جالب و خوب های جانبی ندارید و همچنین تنها با چند لمس قادر به محافظت از برنامه جذاب و جالب و خوب هایتان هستید.

نوشته دانلود P9 Launcher – Android™ ۹٫۰ P Launcher Style Prime 2.5 – لانچر مدرن و همچنین شیک آندروید نه ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود P9 Launcher – Android™ ۹٫۰ P Launcher Style Prime 2.5 – لانچر مدرن و همچنین شیک آندروید نه ! در تاریخ ۲۰۱۸-۰۷-۱۳ ۲۲:۵۲:۴۲ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود Big Big Baller 1.2.5 – بازی آرکید “تخته سنگ نابودگر” آندروید + مود

دانلود Big Big Baller 1.2.5 – بازی آرکید “تخته سنگ نابودگر” آندروید + مود |دانلود …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان