خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود SMS Auto Reply Text PRO 7.1.1 – برنامه جذاب و جالب و خوب پاسخ خوکار به پیامک و اس ام اس و پیامک و همچنین تماس آندروید !

دانلود SMS Auto Reply Text PRO 7.1.1 – برنامه جذاب و جالب و خوب پاسخ خوکار به پیامک و اس ام اس و پیامک و همچنین تماس آندروید !

دانلود SMS Auto Reply Text PRO 7.1.1 – برنامه جذاب و جالب و خوب پاسخ خوکار به پیامک و اس ام اس و پیامک و همچنین تماس آندروید !

|دانلود SMS Auto Reply Text PRO 7.1.1 – برنامه جذاب و جالب و خوب پاسخ خوکار به پیامک و اس ام اس و پیامک و همچنین تماس آندروید ! از ام اس پی پرتال|

در بسیاری از مواقع جهت تمامی ما پیش امده می باشد که بنا بر موقعیت خود نمی توانیم پاسخ پیام های کوتاه و همچنین یا تماس هایمان را بدهیم. هنگام رانندگی، حضور در جلسات، کلاس درس و همچنین … تنها بعضی از مواردی خواهند بود که کاربران دستگاه های هوشمند در آن شرایط قادر به پاسخ تماس ها نیستند. با توجه به آن موضوع نیت و اراده داریم تو را با یک اپ فوق العاده جهت پاسگویی خودکار به تمالس ها آشنا سازیم. SMS Auto Reply Text PRO عنوان یک اپلیکیشن کامل و همچنین پر طرفدار جهت پاسخ خودکار به پیامک و اس ام اس و پیامک و همچنین تماس های از دست رفته مخصوص آندروید می باشد که توسط LeMi Apps / Business Marketing Apps توسعه و همچنین در مارکت پهناور و بزرگ گوگل پلی نشر یافته شده شده می باشد. برنامه جذاب و جالب و خوب فوق با برقراری دسترسی تو به ابزار های متعدد کمک می کند چندین پروفایل خاص را با تنظیمات گوناگون ساخته یا ایجاد کنید و همچنین بتوانید بدون کوچکترین لمسی پاسخ های خودکار خود را در قالب پیامک و اس ام اس ارسال کنید. لیست پاسخ های خودکار می تواند کاملا سفارشی باشد و همچنین تنها جهت اشخاص و همچنین مخاطبین ویژه ای ارسال می شود! در صورتی که از ساخته یا ایجاد تنظیمات مداوم جهت روز های متنوع و گوناگون و مختلف خسته شده اید تنها کافیست از تابع تکرار بهره بری و استفاده و همچنین پاسخ ها را تنها در زمان های مد نظرتان فعال سازید. بهتر می باشد آن برنامه جذاب و جالب و خوب پر امکانات را از دست ندهید و همچنین جهت دریافتش با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

نوشته دانلود SMS Auto Reply Text PRO 7.1.1 – برنامه جذاب و جالب و خوب پاسخ خوکار به پیامک و اس ام اس و پیامک و همچنین تماس آندروید ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود SMS Auto Reply Text PRO 7.1.1 – برنامه جذاب و جالب و خوب پاسخ خوکار به پیامک و اس ام اس و پیامک و همچنین تماس آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۸-۰۷-۱۵ ۱۸:۵۳:۴۷ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود Power Browser – Fast Internet 64.0.2016123071 – نرم افزار مرورگر اینترنتی وب پرسرعت آندروید

دانلود Power Browser – Fast Internet 64.0.2016123071 – نرم افزار مرورگر اینترنتی وب پرسرعت آندروید …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان