خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Female Fitness – Women Workout 1.0.3 – برنامه جذاب و جالب و خوب فیتنس بانوان مخصوص آندروید !

دانلود Female Fitness – Women Workout 1.0.3 – برنامه جذاب و جالب و خوب فیتنس بانوان مخصوص آندروید !

دانلود Female Fitness – Women Workout 1.0.3 – برنامه جذاب و جالب و خوب فیتنس بانوان مخصوص آندروید !

|دانلود Female Fitness – Women Workout 1.0.3 – برنامه جذاب و جالب و خوب فیتنس بانوان مخصوص آندروید ! از ام اس پی پرتال|

بر خلاف مردان که هدفشان از ورزش حجیم تر شدن عضلات می باشد بانوان به دنبال بدنی ورزیده و همچنین بدون چربی خواهند بود. همین تفاوت در خواسته ها باعث شده می باشد تا سیستم تمرینی بانوان با آقایان کاملا متغایر و متفاوت باشد و همچنین از مجموعه تمرینات با تعداد تکرار های غیره ای بهره بری و استفاده کنند. در آن پست نیت و اراده داریم جهت اولین بار در ایران یک اپ خاص را جهت ورزش بانوان معرفی کنیم. Female Fitness – Women Workout عنوان یک اپلیکیشن بی نظیر فیتنس بانوان مخصوص آندروید می باشد که توسط Leap Fitness Group نشر یافته شده شده می باشد. آن برنامه جذاب و جالب و خوب با طراحی منحصر به فرد خود کمک می کند تا بانوان تنها با هفت دقیقه ورزش در هر روز به مقدار و اندازه و میزان بسیاری چربی های بدن خود را کاهش دهند و همچنین یک اندام کاملا بیکینی را به دست آورند. کاهش چربی های شکم، پاهایی لاغر و همچنین کشیده، شکل گیری عضلات شکم و همچنین … از مهم ترین اهداف تمرینات موجود در آن استارت اپ می باشد که هر بانوی ورزشکاری را به سوی خود جلب می کند. تمامی تمرینات به گونه ای طراحی شده اند که در حداکثر زمان ممکن بیشترین چربی سوزی را داشته باشند. بهتر می باشد برنامه جذاب و جالب و خوب فوق العاده را از دست ندهید و همچنین جهت دریافتش با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

نوشته دانلود Female Fitness – Women Workout 1.0.3 – برنامه جذاب و جالب و خوب فیتنس بانوان مخصوص آندروید ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Female Fitness – Women Workout 1.0.3 – برنامه جذاب و جالب و خوب فیتنس بانوان مخصوص آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۸-۰۷-۱۶ ۱۸:۲۲:۲۳ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود Power Browser – Fast Internet 64.0.2016123071 – نرم افزار مرورگر اینترنتی وب پرسرعت آندروید

دانلود Power Browser – Fast Internet 64.0.2016123071 – نرم افزار مرورگر اینترنتی وب پرسرعت آندروید …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان