خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Gallery Vault Pro – hide photos hide videos 1.7 – برنامه جذاب و جالب و خوب مخفی کردن فایل ها مخصوص آندروید !

دانلود Gallery Vault Pro – hide photos hide videos 1.7 – برنامه جذاب و جالب و خوب مخفی کردن فایل ها مخصوص آندروید !

دانلود Gallery Vault Pro – hide photos hide videos 1.7 – برنامه جذاب و جالب و خوب مخفی کردن فایل ها مخصوص آندروید !

|دانلود Gallery Vault Pro – hide photos hide videos 1.7 – برنامه جذاب و جالب و خوب مخفی کردن فایل ها مخصوص آندروید ! از ام اس پی پرتال|

تمامی کاربران دستگاه های هوشمند اندرویدی از فایل های فردی یا شخصی متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین متنوعی در دیوایسشان نگهداری می کنند که نمی گذارند حتی نزدیک ترین افراد خانوادشان ان ها را دیدن نمایند. هر کسی جهت نگهداری از چنین فایل هایی راه دلخواه خود را انتخاب می کند که یکی از برترین ان ها را می قدرت اپ های مخفی ساز دانست. Gallery Vault Pro – hide photos hide videos عنوان یک اپلیکیشن خاص و همچنین قدرتمند جهت مخفی سازی تصاویر، ویدئو و همچنین یا دیگر فایل ها مخصوص آندروید می باشد که توسط تیم معروف و همچنین معتبر Best App – Top Droid Team توسعه و همچنین در مارکت پهناور و بزرگ گوگل پلی نشر یافته شده شده می باشد. آن نرم افزار به کاربرانش اجازه می دهد تا بدون مستلزم و نیاز به طی کردن مراحل پیچیده و همچنین به آسانی هر چه تمام تر فایل های خود را مخفی ککند و همچنین یا آنکه اپ های دلخواهشان را قفل نمایند! امکانات متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین متنوعی در لیست امکانات به چشم می خورد که یکی از برترین آن هم ها را می قدرت پشتیبانی از فایل های اس دی کارت دانست که یک محافظت بی نقص را در اختیارتان قرار می دهد. الگوی وارد شده را مخفی کنید تا در هنگام وارد کردن آن هم در کنار دوستان و همچنین یا افراد خانواده کسی متوجهش نشود.

نوشته دانلود Gallery Vault Pro – hide photos hide videos 1.7 – برنامه جذاب و جالب و خوب مخفی کردن فایل ها مخصوص آندروید ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Gallery Vault Pro – hide photos hide videos 1.7 – برنامه جذاب و جالب و خوب مخفی کردن فایل ها مخصوص آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۸-۰۷-۱۸ ۱۸:۵۵:۴۹ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود Power Browser – Fast Internet 64.0.2016123071 – نرم افزار مرورگر اینترنتی وب پرسرعت آندروید

دانلود Power Browser – Fast Internet 64.0.2016123071 – نرم افزار مرورگر اینترنتی وب پرسرعت آندروید …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان