خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Jukey – Jukebox Music Player 5.5.0-pro – موزیک پلیر خاص و همچنین کلاسیک آندروید !

دانلود Jukey – Jukebox Music Player 5.5.0-pro – موزیک پلیر خاص و همچنین کلاسیک آندروید !

دانلود Jukey – Jukebox Music Player 5.5.0-pro – موزیک پلیر خاص و همچنین کلاسیک آندروید !

|دانلود Jukey – Jukebox Music Player 5.5.0-pro – موزیک پلیر خاص و همچنین کلاسیک آندروید ! از ام اس پی پرتال|

در قبل ای نه چندان دور بسیاری از علاقه مندان به موسیقی جهت اجرای یک دیسک بایستی و حتما از گرامافون بهره بری و استفاده می کردند؛ حجم بالای صفحات گرامافون باعث می می شود تا اقتدار و قدرت انتخاب به مقدار و اندازه و میزان خیلی زیاد بسیاری پایین آمده و همچنین نتوان از موزیک های متنوعی لذت برد. علارغم آنکه از تولید اولین دستگاه پخش موسیقی سالیان بسیاری نگذشته می باشد ولی باید توجه داشت دستگاه های هوشمند هر نوع نیازی را جهت پخش موزیک از بین برده اند. Jukey – Jukebox Music Player عنوان یک موزیک پلیر پر امکانات و همچنین کلاسیک آندروید می باشد که توسط cwbowron نشر یافته شده شده می باشد. آن نرم افزار با داشتن یک اینترفیس خاص درست مثل Jukebox ( گرامافون ) کمک می کند تا هر کدام از موسیقی های دلخواه خود را تنها با یک لمس اجرا نمایید. بسته ای از فرمت های متنوع تحت پشتیبانی آن استارت اپ می باشد که خود کمک می کند مستلزم و نیاز های تو به ابزار های جانبی خیلی زیاد کمتر می شود. یکی از مهم ترین امکانات موجود در آن پخش کننده که توجه هر کسی را به آسانی به خود جلب می کند شیوه های فراخوانی موسیقی می باشد که فراخوانی از حافظه و همچنین یا رسانه های آنلاین جزو محبوب ترین ها به شمار می روند. آن هم روش که از نام برنامه جذاب و جالب و خوب نیز مشخص می باشد جلوه های گرافیکی و همچنین قدیمی موجود جزو دیگر امکانات به شمار می روند که هر کسی را به بهره بری و استفاده از آن پلیر ترقیب می کند. لیست پخش آهنگ های دلخواه خود را ساخته یا ایجاد کنید و همچنین تنها با یک لمس مطمئن باشید که تمامی آن هم ها درست پشت سر یکدیگر اجرا می شوند. بهتر می باشد آن برنامه جذاب و جالب و خوب فوق العاده را از دست ندهید و همچنین جهت دریافتش با ما همراه باشید.

نوشته دانلود Jukey – Jukebox Music Player 5.5.0-pro – موزیک پلیر خاص و همچنین کلاسیک آندروید ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Jukey – Jukebox Music Player 5.5.0-pro – موزیک پلیر خاص و همچنین کلاسیک آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۸-۰۸-۱۴ ۰۲:۱۰:۱۹ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان