خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود CineTrak: Your Movie and TV Show Diary Premium 0.7.6 – برنامه جذاب و جالب و خوب دیدن کردن و نمایش اطلاعات فیلم دیدنی و جذاب مخصوص آندروید !

دانلود CineTrak: Your Movie and TV Show Diary Premium 0.7.6 – برنامه جذاب و جالب و خوب دیدن کردن و نمایش اطلاعات فیلم دیدنی و جذاب مخصوص آندروید !

دانلود CineTrak: Your Movie and TV Show Diary Premium 0.7.6 – برنامه جذاب و جالب و خوب دیدن کردن و نمایش اطلاعات فیلم دیدنی و جذاب مخصوص آندروید !

|دانلود CineTrak: Your Movie and TV Show Diary Premium 0.7.6 – برنامه جذاب و جالب و خوب دیدن کردن و نمایش اطلاعات فیلم دیدنی و جذاب مخصوص آندروید ! از ام اس پی پرتال|

CineTrak: Your Movie and TV Show Diary Premium عنوان یک اپلیکیشن فوق العاده و همچنین پر امکانات جهت دیدن اطلاعات فیلم دیدنی و جذاب ها می باشد که توسط CineTrak توسعه و همچنین در مارکت پهناور و بزرگ گوگل پلی نشر یافته شده شده می باشد. برنامه جذاب و جالب و خوب فوق با برخورداری از چندین قابلیت متنوع و همچنین اصولی و کاربردی کمک می کند تا بدون هیچ گونه پیچیدگی به اطلاعات هزاران فیلم دیدنی و جذاب دسترسی داشته باشید و همچنین آن هم ها را دنبال کنید. فیلم دیدنی و جذاب های مورد علاقتان را به لیست پخش دلخواهتان اضافه کنید تا هیچ گاه لذت پخش یک فیلم دیدنی و جذاب سینمایی را از دست ندهید. یکی از مهم ترین امکانات موجود در آن استارت اپ گرفتن بسته ای از اطلاعات گسترده از منابع دقیق جهانی می باشد ؛ به گونه ای که قادر هستید تمامی نظرات و همچنین بازخورد های مرتبط به هر فیلم دیدنی و جذاب را دیدن کرده و همچنین یا آنکه به آخرین پیش دیدن کردن و نمایش های نشر یافته شده شده یک دسترسی کامل داشته باشید. ساخته یا ایجاد لیست های پخش سفارشی تنها به فیلم دیدنی و جذاب های سینمایی محدود نمی می شود بلکه قادرید سریال های چند قسمتی را نیز به آن لیست بیفزایید. در هنگام جست و همچنین جو جهت پیدا کردن و یافتن فیلم دیدنی و جذاب مورد نظرتان از فیلتر های جست و همچنین جوی هوشمند بهره بری و استفاده کنید تا در زمان کوتاه تری به پس نتیجه آن می شود که دلخواهتان برسید.

نوشته دانلود CineTrak: Your Movie and TV Show Diary Premium 0.7.6 – برنامه جذاب و جالب و خوب دیدن کردن و نمایش اطلاعات فیلم دیدنی و جذاب مخصوص آندروید ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود CineTrak: Your Movie and TV Show Diary Premium 0.7.6 – برنامه جذاب و جالب و خوب دیدن کردن و نمایش اطلاعات فیلم دیدنی و جذاب مخصوص آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۸-۰۸-۱۵ ۲۳:۵۸:۴۰ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان