خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Smart Compass Pro 2.6.9 – قطب نما هوشمند و همچنین دقیق آندروید !

دانلود Smart Compass Pro 2.6.9 – قطب نما هوشمند و همچنین دقیق آندروید !

دانلود Smart Compass Pro 2.6.9 – قطب نما هوشمند و همچنین دقیق آندروید !

|دانلود Smart Compass Pro 2.6.9 – قطب نما هوشمند و همچنین دقیق آندروید ! از ام اس پی پرتال|

یکی از مهم ترین ابزار های اختراع شده توسط انسان ها قطب نما خواهند بود که با گذشت هزاران سال شمسی از اختراعش هنوز نیز اشخاص بسیاری جهت مسیر یابی های خود از آن هم بهره بری و استفاده می کنند. گر چه امروزه قطب نما ها نیز مثل دیگر وسایل به صورت برنامه جذاب و جالب و خوب هایی اصولی و کاربردی در دیوایس های هوشمند دیده می شوند. در صورتی که تو نیز جزو کاربران همیشکی وبسایت و مرکز خبرهای جدید فارسروید باشید، خواهید دانست که در پست های قبل تو را با مجموعه ابزار Smart Tool آشنا کرده ایم که در آن پست نیت و اراده داریم قطب نمای آن هم را با امکاناتی اکثرا و بیشتر در اختیارتان قرار دادیم. Smart Compass Pro عنوان یک قطب نمای هوشمند و همچنین سومین ابزار اسمارت تولز می باشد که توسط کمپانی Smart Tools co توسعه و همچنین در مارکت پهناور و بزرگ گوگل پلی نشر یافته شده شده می باشد. برنامه جذاب و جالب و خوب فوق به کاربران خود کمک می کند در هر زمان و همچنین مکانی به صورت کاملا حرفه ای و همچنین دقیق جهت های اصلی و همچنین فرعی جغرافیایی را تشخیص دهند و همچنین به اطلاعات گوناگونی دسترسی داشته باشند. در میان تمامی قابلیت های آن قطب نما شاید بتوان نمای دوربین آن هم را جزو بهترین ها دانست ؛ به صورتی که تنها با فعال کردن دوربین و همچنین گرفتن آن هم بر روی هر منظره ای خواهید دانست که جهت های جغرافیایی به چه صورتی خواهند بود. بهتر می باشد بهره بری و استفاده از دیگر حالت های موجود را از دست ندهید و همچنین بنا بر مستلزم و نیاز های خود از هر کدامشان نهایت بهره بری و استفاده را داشته باشید.

نوشته دانلود Smart Compass Pro 2.6.9 – قطب نما هوشمند و همچنین دقیق آندروید ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Smart Compass Pro 2.6.9 – قطب نما هوشمند و همچنین دقیق آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۸-۰۹-۰۳ ۱۲:۱۴:۱۱ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان