خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود App Manager Full 4.09 – مدیریت حرفه ای اپلیکیشن ها آندروید

دانلود App Manager Full 4.09 – مدیریت حرفه ای اپلیکیشن ها آندروید

دانلود App Manager Full 4.09 – مدیریت حرفه ای اپلیکیشن ها آندروید

|دانلود App Manager Full 4.09 – مدیریت حرفه ای اپلیکیشن ها آندروید از ام اس پی پرتال|

در صورتی که تو نیز جزو کاربرانی هستید که برنامه جذاب و جالب و خوب های مختلفی را بر روی دستگاه هوشمند اندرویدی خود نصب کرده اید، بی شک یکی از بزرگترین مشکلاتتان مدیریت اپلیکیشن هاست! جهت مدیریت آن برنامه جذاب و جالب و خوب ها جهت هر عملیات بایستی و حتما آن هم را به نوبت بر روی هر کدام انجام دهید که ممکن می باشد ساعت ها وقتتان را بگیرد. App Manager Full عنوان اپلیکیشنی کامل و همچنین حرفه ای جهت مدیریت برنامه جذاب و جالب و خوب های نصب شده بر روی اسمارت فون های آندروید می باشد که توسط AndroidDeveloperLB نشر یافته شده شده می باشد. از مهم ترین مزیت های آن اپلیکیشن سیستم فعالیت های تیمی می باشد ؛ به گونه ای که به کاربران خود اجازه می دهد یک دستور را بر روی برنامه جذاب و جالب و خوب ها به صورت تیمی انجام دهند؛ به عنوان مثال چندین برنامه جذاب و جالب و خوب را با یکدیگر حذف کرده و همچنین یا آنکه آن هم ها را غیر فعال کنند. بعد از نصب اطلاعات مختلفی نظیر تاریخ نصب و همچنین مقدار و اندازه و میزان حافظه اشغال شده توسط هر نرم افزار در دسترس می باشد. به راحتی میانبری از برنامه جذاب و جالب و خوب ها ساخته یا ایجاد کرده و همچنین آن هم را بر روی صفحه دیدن کردن و نمایش قرار دهید تا در هر زمانی بتوان آن هم را با سرعت اجرا نمود. هم چنین تابع جست و همچنین جوی به کار رفته شده در اپ منیجر به صورتی حرفه ای عمل کرده و همچنین تنها با جست و همچنین جوی قسمتی از نام نرم افزار آن هم را در اختیارتان قرار می دهد. بهتر می باشد توجه داشته باشید برنامه جذاب و جالب و خوب فوق شامل قابلیت های متعددی بوده که آن قابلیت ها در دستگاه های هوشمند روت شده اکثرا و بیشتر می باشد!

نوشته دانلود App Manager Full 4.09 – مدیریت حرفه ای اپلیکیشن ها آندروید اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود App Manager Full 4.09 – مدیریت حرفه ای اپلیکیشن ها آندروید در تاریخ ۲۰۱۸-۰۹-۰۸ ۲۰:۵۵:۳۸ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان