سرخط خبرها
خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود DEAD PLAGUE: Zombie Outbreak 1.2.6 – بازی شورش مردگان آندروید + مود

دانلود DEAD PLAGUE: Zombie Outbreak 1.2.6 – بازی شورش مردگان آندروید + مود

دانلود DEAD PLAGUE: Zombie Outbreak 1.2.6 – بازی شورش مردگان آندروید + مود

|دانلود DEAD PLAGUE: Zombie Outbreak 1.2.6 – بازی شورش مردگان آندروید + مود

DEAD PLAGUE: Zombie Outbreak به فارسی “بیماری کشنده: شورش زامبی” بازی جدید و همچنین هیجان آور در سبک بازیهای اکشن و همچنین شوتر جهت آندروید می باشد که توسط استودیوی بازی سازی GameSpire Ltd به صورت مجانی و رایگان در گوگل پلی عرضه شده می باشد و همچنین به درخواست تو کاربران عزیز نیت و اراده معرفی آن هم را داریم! بازی با یک داستان کلیشه ای آغاز می می شود! ویروسی خطرناک و همچنین ناشناخته از طریق متنوع و گوناگون و مختلف وارد جزیره شده و همچنین موجب حملات جهش یافتگان و همچنین زامبی ها به مقر خشکی ها گشته می باشد! نیروهای ویژه با فرستادن سربازهای مسلح خود و همچنین تجهیزات نظامی، نیت و اراده مقابله با آن ویروس گسترده و همچنین موجودات آغشته به آن هم را دارند! حال می بایست با قرارگیری در نقش یکی از ماموران کارکشته پلیس، وارد جزایر و همچنین اماکن متنوع و گوناگون و مختلف شوید و همچنین به نابودسازی زامبی ها بپردازید! در هر مرحله بایستی و حتما با وجود زاویه دید ایزومتریک (بالا به پایین) به دل محیط بزنید و همچنین قلع و همچنین قمع کردن جهش یافتگان را در راس وظایف قرار دهید! زامبی ها از اطراف و همچنین در دسته های کوچک و همچنین پهناور و بزرگ به سوی‌ تو یورش می برند و همچنین بایستی و حتما با توجه به در اختیار داشتن اسلحه گرم سمت‌شان تیراندازی کنید و همچنین آن هم ها را یکی بعد از غیره ای از بین ببرید! در صورتی که از علاقه مندان به بازیهای اکشن و همچنین شوتر آندروید باشید بدون شک DEAD PLAGUE: Zombie Outbreak نظرتان را جلب خواهد نمود!

نوشته دانلود DEAD PLAGUE: Zombie Outbreak 1.2.6 – بازی شورش مردگان آندروید + مود اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود DEAD PLAGUE: Zombie Outbreak 1.2.6 – بازی شورش مردگان آندروید + مود در تاریخ ۲۰۱۸-۰۹-۱۰ ۰۹:۰۷:۰۹ نشر یافته شده شده می باشد

لینک منبع

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود Kakoke-sing karaoke, voice recorder, singing app Pro 4.3.2 – برنامه جذاب و جالب و خوب پر امکانات تمرین خوانندگی مخصوص آندروید!

دانلود Kakoke-sing karaoke, voice recorder, singing app Pro 4.3.2 – برنامه جذاب و جالب و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان