خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود HEBF Optimizer Pro 2.1 b11 – بهینه ساز و همچنین بهبود عملکرد باتری آندروید!

دانلود HEBF Optimizer Pro 2.1 b11 – بهینه ساز و همچنین بهبود عملکرد باتری آندروید!

دانلود HEBF Optimizer Pro 2.1 b11 – بهینه ساز و همچنین بهبود عملکرد باتری آندروید!

|دانلود HEBF Optimizer Pro 2.1 b11 – بهینه ساز و همچنین بهبود عملکرد باتری آندروید! از ام اس پی پرتال|

یکی از مهم ترین اجزا تشکیل دهنده دستگاه های هوشمند باتری ها می باشند که در صورت به وجود امدن هر گونه مشکلی جهت ان ها دیگر نمی توانید مثل سابق مدت زمان بسیاری را صرف کار با اسمارت فونتان کنید. گزینه های مختلفی عملکرد باتری ها را تحت تاثیر خود قرار می دهند که باعث می می شود عمرشان کاهش یابد و همچنین بعد از مدتی ظرفیت نگهداری انرژی قبل را نداشته باشند. با توجه به آن موضوع نیت و اراده داریم در آن پست تو را با یک نرم افزار فوق العاده حرفه ای و همچنین اصولی و کاربردی جهت بهینه سازی باتری آشنا سازیم. HEBF Optimizer Pro عنوان یک اپلیکیشن بی نظیر جهت بهینه سازی باتری دستگاه های اندرویدی می باشد که توسط Android VIP نشر یافته شده شده می باشد. آن برنامه جذاب و جالب و خوب با هدف تمرکز بر عملکرد باتری سعی می کند تا بهره بری و استفاده از آن هم را به صورت ویژه ای بهینه کند و همچنین بتوانید مدت زمان بیشتری از آن هم بهره بری و استفاده نمایید. استارت اپ فوق از چندین قسمت متنوع و گوناگون و مختلف تشکیل شده می باشد که از مهم ترین آن هم ها می قدرت به پروفایل های گوناگون اشاره کرد. هر کدام از آن پروفایل های بهینه سازی شامل اطلاعات متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین متنوعی خواهند بود که متناسب با شرایط خود قادرید از هر کدامشان بهره کافی را ببرید. بهتر می باشد بدانید که توانایی های آن نرم افزار تنها به بهینه سازی باتری ختم نمی می شود، جعبه ابزار موجود کمک می کند تا هر قسمتی را از فایل های اضافی پاک کنید و همچنین سرعت اسمارت فونتان را به مقدار و اندازه و میزان قابل توجهی افزایش دهید. در صورتی که در طول روز ساعات مختلفی را به بازی کردن با دستگاه اندرویدیتان اختصاص می دهید بهتر می باشد از گیم بوستر موجود بهره بری و استفاده کنید و همچنین همچنین و علاوه بر صرفه جویی در منابع بازی ها را بدون هیچ گونه کندی اجرا کنید. تنها بایستی و حتما بدانید که آن نرم افزار پر امکانات جهت اجرا نیازمند دسترسی به روت می باشد.

نوشته دانلود HEBF Optimizer Pro 2.1 b11 – بهینه ساز و همچنین بهبود عملکرد باتری آندروید! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود HEBF Optimizer Pro 2.1 b11 – بهینه ساز و همچنین بهبود عملکرد باتری آندروید! در تاریخ ۲۰۱۸-۰۹-۱۰ ۰۹:۴۴:۱۱ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان