خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Avee Music Player (Pro) Full 1.2.83 – موزیک پلیر کم حجم و همچنین پر امکانات آندروید !

دانلود Avee Music Player (Pro) Full 1.2.83 – موزیک پلیر کم حجم و همچنین پر امکانات آندروید !

دانلود Avee Music Player (Pro) Full 1.2.83 – موزیک پلیر کم حجم و همچنین پر امکانات آندروید !

|دانلود Avee Music Player (Pro) Full 1.2.83 – موزیک پلیر کم حجم و همچنین پر امکانات آندروید ! از ام اس پی پرتال|

بسیاری از موزیک پلیر های موجود در مارکت های اندرویدی به دلیل داشتن امکانات بی فایده و همچنین گسترده شامل حجم خیلی زیاد بالایی خواهند بود که همین حجم بالا باعث می می شود تا بسیاری از کاربران نتوانند آن هم ها را بر روی دستگاه های هوشمند خود نصب نمایند. در آن پست نیت و اراده داریم که با معرفی یک پخش کننده موزیک فوق العاده و همچنین کم حجم محدودیت های ذکر شده را از بین بریم. Avee Music Player (Pro) Full عنوان یک موزیک پلیر کم حجم و همچنین پر امکانات جهت سیستم عامل آندروید می باشد که توسط Daaw Aww توسعه و همچنین در مارکت پهناور و بزرگ گوگل پلی نشر یافته شده شده می باشد. آن موزیک پلیر به کاربران خود اجازه می دهد تا به آسانی هر چه تمام تر به فایل های صوتی خود دسترسی داشته باشند و همچنین فرمت های محبوب را به آسانی و همچنین تنها با یک لمس اجرا نمایند. بر خلاف تصور بعضی از اشخاص، کم حجم بودن آن برنامه جذاب و جالب و خوب نشانه محدودیت های آن هم نیست و همچنین تنها با یک بررسی کردن خواهید فهمید که شامل امکانات متنوع و همچنین اصولی و کاربردی می باشد. کیفیت صدا های پخش شده خیلی زیاد بالاست و همچنین قادر خواهید بود که بنابر سبک موزیک در حال پخش، باند های اکولایزر را به دلخواه خود دستکاری نمایید. همچنین سیستم مرور پوشه ای باعث می می شود تا جهت پیدا کردن موسیقی های خود سردرگم نشوید و همچنین آن هم ها را به آسانی پخش کنید.

نوشته دانلود Avee Music Player (Pro) Full 1.2.83 – موزیک پلیر کم حجم و همچنین پر امکانات آندروید ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Avee Music Player (Pro) Full 1.2.83 – موزیک پلیر کم حجم و همچنین پر امکانات آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۸-۰۹-۱۱ ۱۵:۴۲:۵۱ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان