خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود PBA® Bowling Challenge 3.4.8 – بازی مسابقات بولینگ آندروید + مود

دانلود PBA® Bowling Challenge 3.4.8 – بازی مسابقات بولینگ آندروید + مود

دانلود PBA® Bowling Challenge 3.4.8 – بازی مسابقات بولینگ آندروید + مود

|دانلود PBA® Bowling Challenge 3.4.8 – بازی مسابقات بولینگ آندروید + مود

همانطور که خود اطلاع دارید Bowling از ورزش هایی می باشد که به نوعی تفریح محسوب می می شود و همچنین در آن هم تو بایستی و حتما توپی را به سمت پین های پیش رو پرتاب کنید و همچنین همه ان ها را بیندازید! شاید تو در منطقه ای زندگی کنید که به بولینگ دسترسی نداشته باشید و همچنین یا انقدر درگیر کار باشید که فرصت کافی جهت تجربه واقعی بولینگ را نداشته باشید، اینجاست که ما به تو بازی دوست داشتنی و جذاب و همچنین محبوب PBA® Bowling Challenge را پیشنهاد می دهیم! با نصب PBA® Bowling Challenge برروی دستگاه اندرویدی تان می توانید در هر مکان و همچنین زمانی به Bowling دسترسی داشته باشید و همچنین آن ورزش مفرح را در هر جایی تجربه کنید! بازی ده ها حالت متنوع و گوناگون و مختلف را شامل میشود، تو می توانید از میان ان ها به دلخواه یکی را برگزینید و همچنین ساعت ها مشغول باشید! ورزش تو در مکان ها و همچنین محیط های متنوع و گوناگون و مختلف صورت می پذیرد و همچنین می تواند گفت بهترین بازی Bowling در دستان شماست! در صورتی که از علاقه مندان به بازیهای Bowling هستید همین در حال حاظر PBA® Bowling Challenge را برروی گوشی اندرویدی تان نصب کنید، توپ دلخواه تان را در دست بگیرید و همچنین ۵ قدم بردارید و همچنین به سمت پین ها شلیک کنید! طراحی عالی، ساخت فوق العاده، صداگذاری عالی و همچنین به روش کلی گیم پلی اعتیاداور PBA® Bowling Challenge نظرتان را جلب خواهد نمود!

نوشته دانلود PBA® Bowling Challenge 3.4.8 – بازی مسابقات بولینگ آندروید + مود اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود PBA® Bowling Challenge 3.4.8 – بازی مسابقات بولینگ آندروید + مود در تاریخ ۲۰۱۸-۰۹-۱۲ ۱۳:۰۹:۰۷ نشر یافته شده شده می باشد

لینک منبع

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان