خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Translate all language : text and voice PRO 1.2.4 – برنامه جذاب و جالب و خوب مترجم ساده و همچنین قدرتمند آندروید !

دانلود Translate all language : text and voice PRO 1.2.4 – برنامه جذاب و جالب و خوب مترجم ساده و همچنین قدرتمند آندروید !

دانلود Translate all language : text and voice PRO 1.2.4 – برنامه جذاب و جالب و خوب مترجم ساده و همچنین قدرتمند آندروید !

|دانلود Translate all language : text and voice PRO 1.2.4 – برنامه جذاب و جالب و خوب مترجم ساده و همچنین قدرتمند آندروید ! از ام اس پی پرتال|

افزایش تعاملات جهانی و همچنین آشنایی هر چه اکثرا و بیشتر شهروندان و مردم شهر با اشخاص دیگر منطقه ها و مناطق جهان باعث شده می باشد تا هر کسی به دنبال یادگیری یک زبان جدید به غیر از زبان رسمی کشور خود باشد؛ ولی باید توجه داشت آن هم روش که می دانید بسیاری از اشخاص وقت و همچنین توانایی یادگیری زبان های جدید را ندارند! بدین منظور تا کنون نرم افزار های جدیدی معرفی شده که می توانند چندین زبان را به راحتی ترجمه کرده و همچنین حتی ترجمه ها را به صورت صوتی پخش نمایند. Translate all language : text and voice PRO عنوان یک مترجم ساده و همچنین قدرتمند مخصوص تبلت و همچنین یا گوشی آندروید می باشد که توسط شرکت BestGo Inc توسعه و همچنین در مارکت پهناور و بزرگ گوگل پلی نشر یافته شده شده می باشد. برنامه جذاب و جالب و خوب فوق با داشتن بسته ای از ابزار متنوع و همچنین گوناگون کمک می کند تا در هر شرایطی متون و همچنین یا کلمات را به راحتی ترجمه کرده و همچنین آن هم ها را با دقتی خیلی زیاد بالا گرفتن نمایید. سیستم مترجم صوتی موجود کمک می کند تا تو سخنان خود را گفتن کرده و همچنین کار ترجمه را به آن استارت اپ فوق العاده بسپارید. بیش از ۱۰۰ زبان متنوع و گوناگون و مختلف تحت پشتیبانی از اپلیکیشن می باشد که همین موضوع نیز باعث محبوبیت بالایش شده می باشد.

نوشته دانلود Translate all language : text and voice PRO 1.2.4 – برنامه جذاب و جالب و خوب مترجم ساده و همچنین قدرتمند آندروید ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Translate all language : text and voice PRO 1.2.4 – برنامه جذاب و جالب و خوب مترجم ساده و همچنین قدرتمند آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۸-۰۹-۱۴ ۱۸:۴۲:۴۲ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان