سرخط خبرها
خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Floating Notes 3.6 – ساخته یا ایجاد یادداشت ها شناور و همچنین چسبنده آندروید !

دانلود Floating Notes 3.6 – ساخته یا ایجاد یادداشت ها شناور و همچنین چسبنده آندروید !

دانلود Floating Notes 3.6 – ساخته یا ایجاد یادداشت ها شناور و همچنین چسبنده آندروید !

|دانلود Floating Notes 3.6 – ساخته یا ایجاد یادداشت ها شناور و همچنین چسبنده آندروید ! از ام اس پی پرتال|

تمامی ما در بسیاری از موارد یادداشت های مهمی را ساخته یا ایجاد کرده ایم و همچنین در دیوایس هوشمند اندرویدی خود ذخیره می کنیم؛ اهمیت بعضی از آن یادداشت ها به قدری می باشد که مستلزم و نیاز می باشد در تمامی زمان ها در جلو دید ما باشد تا هیچ گاه عمل به آن هم ها را فراموش نکنیم. در چنین شرایطی بهره بری و استفاده از یادداشت های چسبنده می تواند بهترین گزینه ممکن به شمار رود. Floating Notes عنوان یک اپلیکیشن کم حجم و همچنین در عین حال اصولی و کاربردی جهت ساخته یا ایجاد نوت های شناور و همچنین چسبنده در تبلت و همچنین گوشی آندروید می باشد که توسط A 424 APPS توسعه و همچنین در مارکت پهناور و بزرگ گوگل پلی نشر یافته شده شده می باشد. آن برنامه جذاب و جالب و خوب خاص به کاربرانش کمک می کند تا حتی در هنگام بهره بری و استفاده از دیگر نرم افزار ها نیز یادداشت های خاص خود را ساخته یا ایجاد کرده و همچنین بر روی صفحه دیدن کردن و نمایش پین نمایند! صفحه یادداشت را در قالب یک آیکون کوچک در گوشه صفحه دیدن کردن و نمایش قرار دهید و همچنین مطمئن باشید که هیچ گاه مشکلی برایتان به وجود نمی آورد. همچنین و علاوه بر آن در صورتی که مستلزم و نیاز دارید متن نوت ساخته یا ایجاد شده را در تمامی زمان ها دیدن نمایید مقدار و اندازه و میزان شفافیت پنجره را تغییر دهید تا بتوانید بدون هیچ مزاحمتی به دیگر فعالیت های خود بپردازید. بهتر می باشد آن نرم افزار اصولی و کاربردی را از دست ندهید و همچنین جهت دریافتش با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

نوشته دانلود Floating Notes 3.6 – ساخته یا ایجاد یادداشت ها شناور و همچنین چسبنده آندروید ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Floating Notes 3.6 – ساخته یا ایجاد یادداشت ها شناور و همچنین چسبنده آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۸-۰۹-۱۵ ۱۸:۱۷:۳۵ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود Kakoke-sing karaoke, voice recorder, singing app Pro 4.3.2 – برنامه جذاب و جالب و خوب پر امکانات تمرین خوانندگی مخصوص آندروید!

دانلود Kakoke-sing karaoke, voice recorder, singing app Pro 4.3.2 – برنامه جذاب و جالب و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان