خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Welltory: quantified self stress traсker – HRV PRO 2.3.1 – برنامه جذاب و جالب و خوب مقدار و اندازه گیری استرس و همچنین بهبود آن هم مخصوص آندروید !

دانلود Welltory: quantified self stress traсker – HRV PRO 2.3.1 – برنامه جذاب و جالب و خوب مقدار و اندازه گیری استرس و همچنین بهبود آن هم مخصوص آندروید !

دانلود Welltory: quantified self stress traсker – HRV PRO 2.3.1 – برنامه جذاب و جالب و خوب مقدار و اندازه گیری استرس و همچنین بهبود آن هم مخصوص آندروید !

|دانلود Welltory: quantified self stress traсker – HRV PRO 2.3.1 – برنامه جذاب و جالب و خوب مقدار و اندازه گیری استرس و همچنین بهبود آن هم مخصوص آندروید ! از ام اس پی پرتال|

یکی از پهناور و بزرگ ترین مشکلاتی که امروزه بسیاری از اشخاص با آن هم رو به رو خواهند بود استرس می باشد؛ آن استرس می تواند بر روی زندگی فردی تاثیر بگذارد و همچنین حتی معظلات و مسائل و مشکلات قلبی را نیز به وجود آورد. با توجه به آن موضوع نیت و اراده داریم در آن پست تو را با یک ابزار فوق العاده و همچنین پر امکانات در باره تسکین آشنا کنیم. Welltory: quantified self stress traсker – HRV Pro Unlocked عنوان یک اپلیکیشن جهت مقدار و اندازه گیری استرس و همچنین سطح انرژی بدن جهت آندروید می باشد که توسط Welltory توسعه و همچنین در مارکت پهناور و بزرگ گوگل پلی نشر یافته شده شده می باشد. در صورتی که بخواهیم آن استارت اپ را تنها در چند کلمه خلاصه کنیم می قدرت آن هم را بسته ای از ابزار سلامتی تنها در یک اپ دانست که اطلاعات جامع و همچنین گوناگونی را در اختیار کاربرانش قرار می دهد. تنها کافیست انگشت خود را دو دقیقه بر روی دوربین اسمارت فونتان قرار دهید و همچنین شاهد دیدن کردن و نمایش اطلاعات متنوع و همچنین گوناگونی در باره سلامتی خود باشید. اطلاعات گرفتن شده از ضربان قلب با الگوریتم اختصاصی موجود تجزیه و همچنین تحلیل می می شود و همچنین کمک می کند بدانید چه مشکلاتی سلامت تو را تهدید می کند. همچنین و علاوه بر آن آزمون های موجود مقدار و اندازه و میزان سطح استرس و همچنین اضطراب را اندازی گیری می کند و همچنین راه کار های مختلفی را جهت از بین بردن آن هم ارائه می دهد.

نوشته دانلود Welltory: quantified self stress traсker – HRV PRO 2.3.1 – برنامه جذاب و جالب و خوب مقدار و اندازه گیری استرس و همچنین بهبود آن هم مخصوص آندروید ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Welltory: quantified self stress traсker – HRV PRO 2.3.1 – برنامه جذاب و جالب و خوب مقدار و اندازه گیری استرس و همچنین بهبود آن هم مخصوص آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۸-۰۹-۲۰ ۲۱:۳۸:۲۸ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان