سرخط خبرها
خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Floating Apps (multitasking) 4.8 – برنامه جذاب و جالب و خوب های شناور آندروید !

دانلود Floating Apps (multitasking) 4.8 – برنامه جذاب و جالب و خوب های شناور آندروید !

دانلود Floating Apps (multitasking) 4.8 – برنامه جذاب و جالب و خوب های شناور آندروید !

|دانلود Floating Apps (multitasking) 4.8 – برنامه جذاب و جالب و خوب های شناور آندروید ! از ام اس پی پرتال|

یکی از بهترین قابلیت های موجود در دستگاه های هوشمند اندرویدی چند وظیفه بودن آن هم ها می باشد، به گونه ای که می توانید به آسانی چندین برنامه جذاب و جالب و خوب را اجرا کرده و همچنین بدون آنکه متوقف شوند به پس باره منتقلشان کنید. در صورتی که تو نیز جزو کاربرانی هستید که به صورت مداوم اپ های خود را سوییچ می کنید پس بی شک بعد از مدتی از مینیمایز کردن آن هم ها خسته شده و همچنین به دنبال راهی جهت نگهداری همزمان تمامی برنامه جذاب و جالب و خوب ها بر روی صفحه دیدن کردن و نمایش دستگاه اندرویدی خود هستید. Floating Apps (multitasking) عنوان نرم افزاری حرفه ای جهت شناور ساختن برنامه جذاب و جالب و خوب های آندروید و همچنین یا به عبارتی بهره بری و استفاده همزمان از آن هم ها می باشد که توسط LWi s.r.o. در پلی استور توسعه و همچنین نشر یافته شده شده می باشد. به کمک اپلیکیشن Floating Apps (multitasking) ؛ مشکل ذکر شده را ندارید و همچنین همچنین و علاوه بر فعال بودن مداوم چندین برنامه جذاب و جالب و خوب خواهید توانسته بود به صورت شناور بر تمامی آن هم ها در یک صفحه دسترسی کاملی داشته باشید. به راحتی محاسبات خود را با ماشین حساب انجام دهید و همچنین بدون بستن آن هم یادداشت های ضروری خود را به دفترچه دیوایس اندرویدی بیفزایید. تنها لمس یک گزینه مستلزم و نیاز می باشد که اپلیکیشن خود را به لیست برنامه جذاب و جالب و خوب های شناور افزوده و همچنین یا آنکه آن هم را به راحتی هر چه تمام تر متوقف سازید.

نوشته دانلود Floating Apps (multitasking) 4.8 – برنامه جذاب و جالب و خوب های شناور آندروید ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Floating Apps (multitasking) 4.8 – برنامه جذاب و جالب و خوب های شناور آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۸-۰۹-۲۲ ۱۲:۴۹:۲۷ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود Kakoke-sing karaoke, voice recorder, singing app Pro 4.3.2 – برنامه جذاب و جالب و خوب پر امکانات تمرین خوانندگی مخصوص آندروید!

دانلود Kakoke-sing karaoke, voice recorder, singing app Pro 4.3.2 – برنامه جذاب و جالب و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان