خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Runkeeper – GPS Track Run Walk Full 9.3.1 – برنامه جذاب و جالب و خوب اسپورت و ورزشی آندروید !

دانلود Runkeeper – GPS Track Run Walk Full 9.3.1 – برنامه جذاب و جالب و خوب اسپورت و ورزشی آندروید !

دانلود Runkeeper – GPS Track Run Walk Full 9.3.1 – برنامه جذاب و جالب و خوب اسپورت و ورزشی آندروید !

|دانلود Runkeeper – GPS Track Run Walk Full 9.3.1 – برنامه جذاب و جالب و خوب اسپورت و ورزشی آندروید ! از ام اس پی پرتال|

Runkeeper – GPS Track Run Walk Full یک اپلیکیشن پرطرفدار با +۵۰ میلیون کاربر از سراسر جهان در باره تناسب اندام جهت دستگاه های هوشمند آندروید می باشد که توسط استودیوی معروف FitnessKeeper, Inc در گوگل پلی عرضه شده می باشد و همچنین تا به امروز بیش از ۵۰ میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان گرفتن شده و همچنین از محبوب ترین بازیهای اسپورت و ورزشی به شمار می رود که هم اکنون نیت و اراده معرفی ورژن و نسخه کامل و همچنین Elite آن هم را جهت تو کاربران ایرانی آندروید داریم! آن اپلیکیشن آن امکان را به تو می دهد تا بتوانید با انگیزه اکثرا و بیشتر به فعالیت های اسپورت و ورزشی خود عمل کنید ؛ به عنوان مثال می توانید هگام دویدن، دوچرخه سواری و همچنین یا فعالیت های اسپورت و ورزشی دیگر مقدار و اندازه و میزان مسافت طی شده و همچنین سرعت حرکت را از طریق GPS دستگاه ثبت نمایید و همچنین اطلاعات کامل و همچنین دقیقی را در مورد مقدار و اندازه و میزان فعالیت خود، مقدار و اندازه و میزان کاهش وزن در قالب یک نمودار و همچنین حتی مقدار و اندازه و میزان پیشروی اهداف را دیدن نمایید. در صورتی که علی رغم بنده از افرادی هستید که به فعالیت های اسپورت و ورزشی مثل دو، دوچرخه سواری و همچنین … علاقه دارید ؛ به هیچ وجه اپلیکیشن اصولی و کاربردی Runkeeper – GPS Track Run Walk را از دست ندهید. همانطور که گفتیم ما ورژن و نسخه پرداخت شده و همچنین کامل آن برنامه جذاب و جالب و خوب را جهت تو معرفی نموده ایم که تمامی قسمت هایش کار میکنند.

نوشته دانلود Runkeeper – GPS Track Run Walk Full 9.3.1 – برنامه جذاب و جالب و خوب اسپورت و ورزشی آندروید ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Runkeeper – GPS Track Run Walk Full 9.3.1 – برنامه جذاب و جالب و خوب اسپورت و ورزشی آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۸-۱۰-۲۹ ۲۱:۴۲:۳۴ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان