سرخط خبرها
خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Remember The Milk Pro 4.3.5 – برنامه جذاب و جالب و خوب یاد آور نوشیدن شیر آندروید

دانلود Remember The Milk Pro 4.3.5 – برنامه جذاب و جالب و خوب یاد آور نوشیدن شیر آندروید

دانلود Remember The Milk Pro 4.3.5 – برنامه جذاب و جالب و خوب یاد آور نوشیدن شیر آندروید

|دانلود Remember The Milk Pro 4.3.5 – برنامه جذاب و جالب و خوب یاد آور نوشیدن شیر آندروید از ام اس پی پرتال|

Remember The Milk Pro برنامه جذاب و جالب و خوب ای اصولی و کاربردی در باره یاد آوری نوشیدن شیر می باشد که توسط Remember The Milk جهت سیستم عامل آندروید نشر یافته شده شده می باشد. بعد از آب، شیر یکی از پر مصرف ترین نوشیدنی ها و همچنین هم چنین منبعی غنی از کلسیم و همچنین دیگر مواد مورد مستلزم و نیاز بدن به حساب می آید که مصرف هر روز خدا آن هم سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده و همچنین کمک می کند تا جسمی قوی داشته باشیم. با افزایش مشغله های هر روز خدا، بسیاری از اشخاص از مصرف آن ماده غذایی غافل شده که همین امر موجب شده می باشد بیماری پوکی استخوان که ناشی از مصرف نکردن شیر و همچنین دیگر لبنیات می باشد روز به روز در جوامع متنوع و گوناگون و مختلف گسترش پیدا کند. با بهره بری و استفاده از آن اپلیکیشن دیگر زمان مصرف شیر را فراموش نمی کنید! همچنین و علاوه بر ذکر اصلی ترین وظیفه آن نرم افزار، قابیلت های غیره ای نیز در آن هم گنجانده شده می باشد که در میان آن هم ها می قدرت به اضافه کردن یادداشت ها جهت هر یاد آوری اشاره کرد! لیستی از کار های خود را همچنین و علاوه بر نوشیدن شیر مشخص کردن کرده تا با گرفتن اطلاعیه در زمان مشخص کردن شده بتوانید آن هم ها را در زمان معین و همچنین مقرر انجام دهید. راه های گوناگونی جهت گرفتن یادآوری توسط آن برنامه جذاب و جالب و خوب وجود دارد که در میان آن هم ها می قدرت به گرفتن ایمیل و همچنین گرفتن اطلاعیه از قسمت نوتفیکیشن بار اشاره کرد.

نوشته دانلود Remember The Milk Pro 4.3.5 – برنامه جذاب و جالب و خوب یاد آور نوشیدن شیر آندروید اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Remember The Milk Pro 4.3.5 – برنامه جذاب و جالب و خوب یاد آور نوشیدن شیر آندروید در تاریخ ۲۰۱۸-۱۰-۲۹ ۲۱:۳۹:۴۸ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود Kakoke-sing karaoke, voice recorder, singing app Pro 4.3.2 – برنامه جذاب و جالب و خوب پر امکانات تمرین خوانندگی مخصوص آندروید!

دانلود Kakoke-sing karaoke, voice recorder, singing app Pro 4.3.2 – برنامه جذاب و جالب و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان