خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود GTasks: To-Do List & Task List 3.0.2 – اپلیکیشن مدیریت کارها آندروید

دانلود GTasks: To-Do List & Task List 3.0.2 – اپلیکیشن مدیریت کارها آندروید

دانلود GTasks: To-Do List & Task List 3.0.2 – اپلیکیشن مدیریت کارها آندروید

|دانلود GTasks: To-Do List & Task List 3.0.2 – اپلیکیشن مدیریت کارها آندروید از ام اس پی پرتال|

GTasks: To-Do List & Task List یکی دیگر از پرطرفدارترین، محبوب ترین و همچنین پردانلودترین اپلیکیشن های مدریت کارها در گوگل پلی جهت سیستم عامل آندروید می باشد که با داشتن آن هم برروی اسمارت فون و همچنین یا تبلت خود می توانید در محیطی خیلی زیاد ساده و همچنین کاربرپسند به مدیریت کارهای فردی یا شخصی خودتان بپردازید! آن نرم ازار مثل برنامه جذاب و جالب و خوب های مشابه با هدف منظم سازی زندگی کاربران طراحی گردیده می باشد ؛ بنابراین آن امکان را در اختیار تو قرار می دهد تا بسته ای از یادآوری ها و همچنین وظایف هر روز خدا ی خودتان را ثبت نمایید و همچنین از زندگی لذت ببرید! آن برنامه جذاب و جالب و خوب ی اصولی و کاربردی با بیش از ۱ میلیون گرفتن از مارکت آندروید در صدر برترین برنامه جذاب و جالب و خوب های مدیریت کار آندروید قرار دارد و همچنین از ویژگی های ان می قدرت به مواردی همچون اضافه کردن دسته ای متن ها، بهره بری و استفاده آسان از برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنین امکان حذف نوشته ها، امکان مطابق و یکدست سازی با تاریخ، دسته بندی برنامه جذاب و جالب و خوب های هر روز خدا بر حسب تاریخ، نام و همچنین ساخت، دیدن کردن و نمایش کارهای هر روز خدا و همچنین رویداد ها در تقویم گوگل، سیستم یادآوری با قابلیت تکرار، امکان جستجوی وظایف با قابلیت تطبیق خودکار و همچنین دارا بودن ویجت ها اشاره کرد.

نوشته دانلود GTasks: To-Do List & Task List 3.0.2 – اپلیکیشن مدیریت کارها آندروید اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود GTasks: To-Do List & Task List 3.0.2 – اپلیکیشن مدیریت کارها آندروید در تاریخ ۲۰۱۸-۱۰-۲۹ ۲۰:۵۷:۰۲ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان