خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود ClockView Pro – Always OnㆍTalkingㆍWorld timeㆍWidget 3.94 – برنامه جذاب و جالب و خوب ساعت هوشمند و همچنین پر امکانات آندروید !

دانلود ClockView Pro – Always OnㆍTalkingㆍWorld timeㆍWidget 3.94 – برنامه جذاب و جالب و خوب ساعت هوشمند و همچنین پر امکانات آندروید !

دانلود ClockView Pro – Always OnㆍTalkingㆍWorld timeㆍWidget 3.94 – برنامه جذاب و جالب و خوب ساعت هوشمند و همچنین پر امکانات آندروید !

|دانلود ClockView Pro – Always OnㆍTalkingㆍWorld timeㆍWidget 3.94 – برنامه جذاب و جالب و خوب ساعت هوشمند و همچنین پر امکانات آندروید ! از ام اس پی پرتال|

بی شک ساعت ها یکی از پر کاربرد ترین وسایل در زندگی روزمره ما خواهند بود که در طول هر روز بار ها و همچنین بار ها جهت فهمیدن دقیق زمان آن هم ها را دیدن می کنیم. با توجه به پیشرفت تکنولوژی امروزه ساعت ها در هر وسیله ای دیده می شوند و همچنین حتی می قدرت گفت اکثر کاربران دیگر از ساعت های دیواری و همچنین یا مچی بهره بری و استفاده ای نمی کنند و همچنین اکثرا و بیشتر از ساعت اسمارت فون خود بهره می برند. ClockView – Always OnㆍTalkingㆍWorld timeㆍWidget Pro Unlocked عنوان یک ساعت هوشمند و همچنین پر امکانات می باشد که توسط KIMSCOM جهت آندروید توسعه و همچنین در گوگل پلی نشر یافته شده شده می باشد. برنامه جذاب و جالب و خوب فوق با یک سیستم خلاقانه به کاربرانش اجازه می دهد دائما یک ساعت بر روی صفحه دیدن کردن و نمایش خود داشته باشند! قابلیت های متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین متنوعی در لیست امکانات آن اپلیکیشن به چشم می خورد که در میان برترینشان می قدرت به ساعت های جهانی اشاره کرد؛ همچنین و علاوه بر ساعت محل زندگی خود از ساعت دقیق در دیگر منطقه ها و مناطق جهان مطلع شوید و همچنین یا یک لمس زمان دقیق آن هم ها را به صورت صوتی بشنوید. جدا از آن، چندین نوع ساعت متنوع و گوناگون و مختلف در دسترس هر کاربر می باشد که بهره بری و استفاده از هر کدامشان بستگی به سلیقه تو دارد و همچنین می توانید از میان شان یکی را برگزینید .

نوشته دانلود ClockView Pro – Always OnㆍTalkingㆍWorld timeㆍWidget 3.94 – برنامه جذاب و جالب و خوب ساعت هوشمند و همچنین پر امکانات آندروید ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود ClockView Pro – Always OnㆍTalkingㆍWorld timeㆍWidget 3.94 – برنامه جذاب و جالب و خوب ساعت هوشمند و همچنین پر امکانات آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۸-۱۰-۲۹ ۱۹:۳۲:۳۵ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان