سرخط خبرها
خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود City Mania: Town Building Game 1.6.1a – بازی عشق شهرسازی از گیملافت مخصوص آندروید !

دانلود City Mania: Town Building Game 1.6.1a – بازی عشق شهرسازی از گیملافت مخصوص آندروید !

دانلود City Mania: Town Building Game 1.6.1a – بازی عشق شهرسازی از گیملافت مخصوص آندروید !

|دانلود City Mania: Town Building Game 1.6.1a – بازی عشق شهرسازی از گیملافت مخصوص آندروید !

City Mania: Town Building Game یک بازی شهرسازی فوق العاده زیبا و همچنین دوست داشتنی از استودی مطرح گیملافت جهت آندروید می باشد که به صورت مجانی و رایگان در گوگل پلی عرضه شده و همچنین به درخواست تو تازه ترین و جدیدترین آپدیت اش جهت دانلود عرضه گردیده و همچنین پیش روی شماست! وقت آن هم رسیده می باشد که شهردار باحال ترین شهری بشوید که تا به حال دیده اید! ساخت و همچنین ساز کنید، شهرستان را گسترش دهید و همچنین جهت اداره آن هم ها برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی داشته باشید! تو شهردار هستید و همچنین اداره مسائل در دست شماست! تو بایستی و حتما به قدری در شهرتان جذابیت به وجود آورید که شخصیت های جدید و همچنین بامزه بازی به شهرتان مهاجرت کنند! قفل شخصیت ها یکی بعد از غیره ای باز می می شود و همچنین بعد قادرید ببینید چگونه و چطوری همین شخصیت ها تغییر پیدا کردن به شهروندان شهرستان تو می شوند و همچنین در خیابان های آن هم راه می روند! آنقدر در آن بازی ماموریت در انتظار شماست که به هیچ وجه حس تکراری بودن به تو دست نخواهد داد، بزرگترین بناهای جذاب و دیدنی دنیا مثل برج ایفل، برج لندن و همچنین برج کج پیزا را در شهرتان بسازید تا تغییر پیدا کردن به یکی از جذاب و دیدنی ترین نقاط دنیا می شود و همچنین بیشترین تعداد توریست را به خود جذب کند! در صورتی که به دنبال یکی از زیباترین و همچنین گرافیکی ترین بازیهای شهرسازی اندروی هستید به هیچ وجه City Mania: Town Building Game را از دست ندهید!

نوشته دانلود City Mania: Town Building Game 1.6.1a – بازی عشق شهرسازی از گیملافت مخصوص آندروید ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود City Mania: Town Building Game 1.6.1a – بازی عشق شهرسازی از گیملافت مخصوص آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۸-۱۱-۰۵ ۲۰:۴۲:۱۰ نشر یافته شده شده می باشد

لینک منبع

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود Kakoke-sing karaoke, voice recorder, singing app Pro 4.3.2 – برنامه جذاب و جالب و خوب پر امکانات تمرین خوانندگی مخصوص آندروید!

دانلود Kakoke-sing karaoke, voice recorder, singing app Pro 4.3.2 – برنامه جذاب و جالب و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان