خانه / دانلود نرم افزار / دانلود NetLimiter Pro v4.0.40.0 – نرم افزار کنترل و همچنین مدیریت ترافیک شبکه

دانلود NetLimiter Pro v4.0.40.0 – نرم افزار کنترل و همچنین مدیریت ترافیک شبکه

دانلود NetLimiter Pro v4.0.40.0 – نرم افزار کنترل و همچنین مدیریت ترافیک شبکه

|دانلود NetLimiter Pro v4.0.40.0 – نرم افزار کنترل و همچنین مدیریت ترافیک شبکه از ام اس پی پرتال|

NetLimiter Pro crack دانلود NetLimiter Pro v4.0.40.0 – نرم افزار کنترل و همچنین مدیریت ترافیک شبکه

در سیستم های رایانه ای متصل به اینترنت دائما یکی از مهم ترین مسائل ، مدیریت پهنای باند اینترنت بوده می باشد تا بتوانیم به بهترین شکل از آن هم بهره بری و استفاده کنیم ، از سرعت واقعی آن هم مطلع شویم و همچنین بسیاری از مسائل مدیریتی دیگر. NetLimiter یکی از قدرتمندترین و همچنین کامل ترین نرم افزارهای مدیریتی در آن باره به شمار می رود که با بهره بری و استفاده از آن هم می توانید به همه آنچه جهت مدیریت پهنای باند خود مستلزم و نیاز دارید دسترسی داشته باشید. با بهره بری و استفاده از آن نرم افزار قادر خواهید بود تا بر دسترسی نرم افزارهای متنوع و گوناگون و مختلف به اینترنت نظارت داشته باشید ، بهره بری و استفاده آنها از اینترنت را محدود و همچنین یا نسبت به دیگر نرم افزارها افزایش دهید که البته آن کار در محیطی خیلی زیاد کاربر پسند انجام می می شود. NetLimiter لیستی از برنامه جذاب و جالب و خوب هایی که از اینترنت بهره بری و استفاده می کنند را در اختیار تو قرار می دهد و همچنین اعمال تغییرات در آن هم را به تو محول می کند. با آن روش می توانید از آپدیت های ناخواسته و همچنین یا در مواردی از دسترسی نرم افزارهای مشکوک به اینترنت جلوگیری کنید و همچنین یا به نرم افزارهایی که مستلزم و نیاز بیشتری به اینترنت دارند پهنای باند بیشتری را اختصاص دهید. همچنین می توانید جهت بهره بری و استفاده از اینترنت سقف مشخص کردن کنید تا اکثرا و بیشتر از حجم مورد نظر اجازه بهره بری و استفاده داده نشود. از دیگر امکانات بیشمار آن نرم افزار می قدرت به امکان دیدن نموداری مصرف اینترنت اشاره کرد که اطلاعات خیلی زیاد جامعی را در اختیار تو قرار خواهد داد. آن نرم افزار که جهت سیستم عامل ویندوز طراحی شده را می توانید هم اکنون از وبسایت و مرکز خبرهای جدید میهن دانلود گرفتن نمایید.

در ادامه بخوانید  دانلود ۱st Network Admin نرم افزار مدیریت شبکه

NetLimiter is an ultimate internet traffic control and monitoring tool designed for Windows. You can use NetLimiter to set download/upload transfer rate limits for applications or even single connection and monitor their internet traffic. Along with this unique feature, Netlimiter offers comprehensive set of internet statistical tools. It includes real-time traffic measurement and long-term per-application internet traffic statistics.

NetLimiter gives you full network control over your computer. You will decide where your application can connect and how fast these connections will be.

– Full internet bandwidth control over applications and computers
– Powerful connection blocker
– Long-term internet traffic statistics
– Fully customizable behaviour using user-defined Rules and Filters
– And much more…

NetLimiter 4 Current Features:
– OS restart not needed. Installs .NET 4.5 framework if missing.
– Ability to limit bandwidth of applications, connections and filters.
– Firewall rule to allow or block in/out connections. Option to ask the user what to do.
– Monitoring of applications, network connections and filters.
– Firewall and limit rule editor.
– Filtering of network traffic.
– NetLimiter client can connect to other machine running NetLimiter.
– Long-term traffic statistics.
– Priority rule to prioritize selected traffic using simple interface.
– Allow or deny the user to control or monitor NetLimiter.
– Real-time traffic chart for selected application, connection or filter.
– Option to start / stop rule at given time.
– Programatic access to NetLimiter functions.
– Support for IP version 6 protocol.

What’s New in Version 4.0.21.0:
– This release primarily fixes a problem introduced in last version, which on some sytems caused early trial period expiration.

Bug fixes:
– Early trial period expiration on some systems.
– Crash when sorting an application list in Stats Manager.

New features:
– Improved Stats Manager UI.
– Possibilty to delete Whole Stats database in Stats Manager.

لینک دانلود:

در صورتی که از آن فایل بهره بری و استفاده کردید لطفا به آن هم رأی دهید!

 

download دانلود NetLimiter Pro v4.0.40.0 – نرم افزار کنترل و همچنین مدیریت ترافیک شبکه دانلود – ۵٫۷ مگابایت

 

کانال اطلاع رسانی و همچنین پشتیبانی :

tg دانلود NetLimiter Pro v4.0.40.0 – نرم افزار کنترل و همچنین مدیریت ترافیک شبکهجهت گرفتن بروزترین خبرهای جدید فناوری، میهن دانلود و همچنین پشتیبانی در کانال میهن دانلود عضو شوید

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود NetLimiter Pro v4.0.40.0 – نرم افزار کنترل و همچنین مدیریت ترافیک شبکه در تاریخ ۲۰۱۸-۱۱-۰۶ ۰۹:۰۴:۲۰ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود VMware Workstation Pro 15.0.1 Build 10737736 + Lite – نرم افزار نصب چند سیستم عامل همزمان

دانلود VMware Workstation Pro 15.0.1 Build 10737736 + Lite – نرم افزار نصب چند سیستم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان