خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Call Notes Pro 8.0.5 – اضافه کردن یادداشت به تماس ها آندروید

دانلود Call Notes Pro 8.0.5 – اضافه کردن یادداشت به تماس ها آندروید

دانلود Call Notes Pro 8.0.5 – اضافه کردن یادداشت به تماس ها آندروید

|دانلود Call Notes Pro 8.0.5 – اضافه کردن یادداشت به تماس ها آندروید از ام اس پی پرتال|

حتما گاهی بار ها و همچنین بار ها با خود فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کرده اید که بخواهید چیزی را به کسی یاد آوردی کرده و همچنین یا موضوع مهمی را با او در میان بگذارید ولی باید توجه داشت با توجه به معظلات و مسائل و مشکلات هر روز خدا فراموش کرده و همچنین نتوانستید دوستتان را مطلع سازید. با توجه به حجم بالای تماس های هر روز خدا، بهترین روش جهت به یاد آوردن موضوعات مرتبط به هر کسی بهره بری و استفاده از یادداشت بر روی صفحه تماس می باشد! نرم افزار Call Notes Pro برنامه جذاب و جالب و خوب ای خیلی زیاد اصولی و کاربردی جهت قرار دادن یادداشت بر روی صفحه تماس جهت دستگاه های با سیستم عامل آندروید می باشد که توسط Andrey Nikanorov با قیمتی به ارزش ۲٫۹۹ دلار نشر یافته شده شده می باشد. کافیست فرد مورد نظر خود را از لیست مخاطبین انتخاب کرده و همچنین با افزودن یک یادداشت به آن هم، در صورت تماس گرفتن و همچنین یا گرفتن تماس از شخص مورد نظر، یادداشت های مرتبط با آن هم فرد را بر روی صفحه دیدن کردن و نمایش دیدن کنید. در آن یاداشت ها همچنین و علاوه بر نوشتن متن می قدرت به راحتی تاریخ تولد، شرکت، موقعیت مکانی و همچنین… را اضافه نمود تا بتوانید یک مکالمه مفید و همچنین کامل داشته باشید. بعد از پایان هر تماس و همچنین یا در حین پاسخ دسترسی به یادداشت ها امکان پذیر بوده و همچنین یادداشت ها به آسانی قابل ویرایش خواهند بود. مکان و همچنین رنگ یادداشت ها را می قدرت به راحتی تغییر داد تا در صورت گرفتن تماس تو را آزار ندهند.

نوشته دانلود Call Notes Pro 8.0.5 – اضافه کردن یادداشت به تماس ها آندروید اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Call Notes Pro 8.0.5 – اضافه کردن یادداشت به تماس ها آندروید در تاریخ ۲۰۱۸-۱۱-۰۷ ۱۱:۳۴:۵۱ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان