خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Duolingo Full 3.106.4 – اپلیکیشن یادگیری زبان خارجی آندروید + مود

دانلود Duolingo Full 3.106.4 – اپلیکیشن یادگیری زبان خارجی آندروید + مود

دانلود Duolingo Full 3.106.4 – اپلیکیشن یادگیری زبان خارجی آندروید + مود

|دانلود Duolingo Full 3.106.4 – اپلیکیشن یادگیری زبان خارجی آندروید + مود از ام اس پی پرتال|

راه ها و همچنین ابزارهای مختلفی جهت یادگیری زبان های خارجی وجود دارد که با آن هم ها بتوانید زبان های متنوع و گوناگون و مختلف را یاد بگیرید. امروز در فارسروید نیت و اراده معرفی اپلیکیشنی جدید و همچنین محبوب با نام Duolingo را داریم که مخصوص سیستم عامل آندروید طراحی شده می باشد و همچنین با آن هم می توانید به راحتی زبان های اسپانیایی ، فرانسوی ، آلمانی ، پرتغالی ، ایتالیایی و همچنین انگلیسی را در محیطی زیبا و همچنین به صورت سرگرم کننده فرا بگیرید ! آن برنامه جذاب و جالب و خوب ی جذاب و جالب واژه های زبان های متنوع و گوناگون و مختلف را در دسته های مختلفی همچون حیوانات ، غذاها ، عبارات و همچنین اصول دسته بندی کرده می باشد که می توانید به آسانی واژه ها را بیاموزید. به صورت درس به درس و همچنین خیلی زیاد دوست داشتنی و جذاب همراه با تصاویر کلمه ها را یاد خواهید گرفت و همچنین با تمام کردن کلمه های هر قسمت و بخش مدال طلا جهت تو دیدن کردن و نمایش داده خواهد شد! در میان برنامه جذاب و جالب و خوب های اصولی و کاربردی جهت یادگیری و همچنین تمرین زبان، تو نمی توانید Duolingo را از دست دهید ؛ بدون هزینه و همچنین بدون تبلیغات! تحصیل دانشگاهی با کیفیت بدون برچسب نرخ! در صورتی که به دنبال یکی از بهترین و همچنین اصولی و کاربردی ترین نرم افزارهای آموزش زبان های خارجی شامل انگلیسی هستید به هیچ وجه ورژن و نسخه کامل Duolingo: Learn Languages Free را از دست ندهید!

نوشته دانلود Duolingo Full 3.106.4 – اپلیکیشن یادگیری زبان خارجی آندروید + مود اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Duolingo Full 3.106.4 – اپلیکیشن یادگیری زبان خارجی آندروید + مود در تاریخ ۲۰۱۸-۱۱-۰۹ ۱۱:۳۳:۱۶ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان