خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Eon Player Pro 4.8.1 – موزیک پلیر گرافیکی و همچنین پر امکانات آندروید !

دانلود Eon Player Pro 4.8.1 – موزیک پلیر گرافیکی و همچنین پر امکانات آندروید !

دانلود Eon Player Pro 4.8.1 – موزیک پلیر گرافیکی و همچنین پر امکانات آندروید !

|دانلود Eon Player Pro 4.8.1 – موزیک پلیر گرافیکی و همچنین پر امکانات آندروید ! از ام اس پی پرتال|

پلیر های صوتی هر کدام به نحوی شامل قابلیت های خاص خود خواهند بود و همچنین کاربران بنا بر مستلزم و نیاز های خود از آن هم ها بهره بری و استفاده می کنند؛ وبسایت و مرکز خبرهای جدید فارسروید به عنوان یکی از برترین وبسایت های اندرویدی فارسی زبان تا کنون در آن باره کوتاهی نکرده و همچنین سعی نموده می باشد که بهترین پخش کننده های صوتی را در اختیارتان قرار دهد. Eon Player Pro عنوان یک موزیک پلیر گرافیکی با بسته ای از گزینه های تنظیماتی متنوع و گوناگون و مختلف می باشد که توسط qmsapplications جهت آندروید توسعه داده شده و همچنین در مارکت پهناور و بزرگ گوگل پلی نشر یافته شده شده می باشد. به راحتی هر چه تمام تر لیستی از تمام موزیک های موجود در حافظه ی دستگاه هوشمند خود را دیدن کرده و همچنین با یک لمس ساده آن هم ها را اجرایشان کنید. لیست های پخش مورد علاقه ی خود را ساخته یا ایجاد کنید و همچنین مطمئن باشید که هر کدام از موزیک ها در زمان خود و همچنین با دقتی بالا اجرا می شوند. با یک نگاه ساده به لیست امکانات Eon Player Pro می قدرت فهمید که تیم توسعه دهنده توجه بسیاری بسیاری بر روی ویجت های صفحه دیدن کردن و نمایش اصلی داشته می باشد، به گونه ای که بیش از ۱۲ ویجت در مقدار و اندازه های متنوع و گوناگون و مختلف در دسترس می باشد و همچنین می توانید ان ها را به دلخواهتان برگزینید.

نوشته دانلود Eon Player Pro 4.8.1 – موزیک پلیر گرافیکی و همچنین پر امکانات آندروید ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Eon Player Pro 4.8.1 – موزیک پلیر گرافیکی و همچنین پر امکانات آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۸-۱۱-۱۱ ۰۹:۴۹:۰۹ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان