خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Uciana 1897 – بازی استراتژیک خاص و همچنین جذاب و جالب “اوشیانا” آندروید !

دانلود Uciana 1897 – بازی استراتژیک خاص و همچنین جذاب و جالب “اوشیانا” آندروید !

دانلود Uciana 1897 – بازی استراتژیک خاص و همچنین جذاب و جالب “اوشیانا” آندروید !

|دانلود Uciana 1897 – بازی استراتژیک خاص و همچنین جذاب و جالب “اوشیانا” آندروید !

Uciana – اوشیانا یک بازی جدید، زیبا و همچنین خاص در سبک بازیهای استراتژیک از استودیوی بازیسازی birdshel جهت دستگاه های آندروید می باشد که با نرخ ۰٫۹۹ دلار در گوگل پلی نشر یافته شده شده و همچنین ما جهت اولین بار در ایران نیت و اراده معرفی ورژن و نسخه کامل و همچنین خریداری شده اش را حضور تو دوستداران بازیهای خاص داریم. در آن بازی با گرافیک خوب و همچنین گیم پلی عالی امپراطوری خود را بسازید و همچنین تغییر پیدا کردن به یکی از اقتدار و قدرت های کهکشان ها شوید. به عنوان فرمانده، تو بایستی و حتما اراده و تصمیم راسخ بگیرید که منابع را چگونه بین قسمت و بخش های متنوع و گوناگون و مختلف مانند تحقیقات، کشاورزی و همچنین تولید تقسیم کنید تا به پس نتیجه آن می شود که مطلوبتان برسید. می توانید سیستم خود را بر روی ساخت ساختمان های اکثرا و بیشتر، پورتال های بین ستاره ای و همچنین دفاع متمرکز کنید و همچنین یا بودجه ی خود را صرف گسرتش امپراطوری رو به رشد خود و همچنین پهناور و بزرگ کردن ناوگان نظامی خود کنید. مبارزات آن بازی به صورت نوبتی می باشند که در هر دور می توانید اسلحه ی متفاوتی را بر روی کشتی خود ببندید و همچنین یا سیاست ویژه ای را دنبال کنید. با سفارشی کردن ناوگان خود و همچنین انتخاب سلاح مناسب و همچنین دیگر اجزاء آن هم در رقابت با دشمنان خود بهترین استراتژی را جهت پیروزی پیاده کنید. در صورتی که از طرفداران بازی های استراتژیک هستید و همچنین به بازی Uciana علاقه پیدا کرده اید همین حالا آن هم را دانلود کنید و همچنین بعد از تجربه اش ما را از تجربه خود در آن بازی مطلع سازید.

نوشته دانلود Uciana 1897 – بازی استراتژیک خاص و همچنین جذاب و جالب “اوشیانا” آندروید ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Uciana 1897 – بازی استراتژیک خاص و همچنین جذاب و جالب “اوشیانا” آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۸-۱۱-۱۷ ۱۳:۵۷:۲۵ نشر یافته شده شده می باشد

لینک منبع

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان