خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Skull Towers 1.1.2 – بازی برج دفاعی فوق العاده آندروید + مود

دانلود Skull Towers 1.1.2 – بازی برج دفاعی فوق العاده آندروید + مود

دانلود Skull Towers 1.1.2 – بازی برج دفاعی فوق العاده آندروید + مود

|دانلود Skull Towers 1.1.2 – بازی برج دفاعی فوق العاده آندروید + مود

Skull Towers – Castle Defense از زیباترین و همچنین متغایر و متفاوت ترین بازیهای برج دفاعی و همچنین تیراندازی از استودیوی Genera Games جهت آندروید می باشد که به صورت مجانی و رایگان در گوگل پلی نشر یافته شده شده و همچنین تا به آن لحظه بیش از ۱۰ میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان از گوگل پلی گرفتن شده و همچنین امروز جهت اولین بار در ایران ان را حضور تو دوستداران بازیهای برج دفاعی آندروید معرفی کرده ایم! در آن بازی برج دفاعی، تو در نقش شخصیت اصلی و همچنین به صورت اول شخص با در دست گرفتن تیروکمان بایستی و حتما تمامی اسکلت هایی که به سمت تو می ایند را یکی بعد از غیره ای از بین ببرید! با قرار دادن برج های دفاعی متنوع و گوناگون و مختلف در مسیر حرکت دشمنان ان ها را با سرعتی بالاتر نابود کنید! انواع مختلفی از آیتم ها و همچنین سحر و همچنین جادو نیز در اختیار تو قرار داده می می شود تا بتوانید اسکلت ها را با قدرتی بیش از بیش نابود کنید! دشمنان به صورت بی پایان به سمت تو نزدیک میشوند و همچنین تو بایستی و حتما تا اخر ان ها را یکی بعد از غیره ای بکشید و همچنین راه را جهت صعود به مراحل بالاتر هموار سازید. در صورتی که از علاقه مندان به بازیهای برج دفاعی آندروید هستید که علی رغم حجم کم به صورت عالی طراحی شده باشد بدون شک Skull Towers – Castle Defense نظرتان را جلب می کند و همچنین مجذوب ساخت و همچنین طراحی اش می شوید!

نوشته دانلود Skull Towers 1.1.2 – بازی برج دفاعی فوق العاده آندروید + مود اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Skull Towers 1.1.2 – بازی برج دفاعی فوق العاده آندروید + مود در تاریخ ۲۰۱۸-۱۱-۱۹ ۱۰:۲۶:۱۳ نشر یافته شده شده می باشد

لینک منبع

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان