خانه / دانلود نرم افزار / دانلود SolidWorks 2018 SP5.0 x64 – نرم افزار سالیدورکس ۲۰۱۸، طراحی سازه های صنعتی به صورت ۳ بعدی

دانلود SolidWorks 2018 SP5.0 x64 – نرم افزار سالیدورکس ۲۰۱۸، طراحی سازه های صنعتی به صورت ۳ بعدی

دانلود SolidWorks 2018 SP5.0 x64 – نرم افزار سالیدورکس ۲۰۱۸، طراحی سازه های صنعتی به صورت ۳ بعدی

|دانلود SolidWorks 2018 SP5.0 x64 – نرم افزار سالیدورکس ۲۰۱۸، طراحی سازه های صنعتی به صورت ۳ بعدی از ام اس پی پرتال|

solidworks 2018 دانلود SolidWorks 2018 SP5.0 x64 – نرم افزار سالیدورکس 2018، طراحی سازه های صنعتی به صورت ۳ بعدی

SolidWorks (سالیدورکس) یک نرم افزار یبسیار پیشرفته مهندسی طراحی به منظور طراحی سازه های صنعتی به صورت سه بعدی به کمک رایانه می باشد که بر روی سیستم عامل ویندوز اجرا می‌می شود و همچنین توسط شرکت فرانسوی داسو سیستمز ساخته شده و همچنین همچنان توسعه داده می‌می شود. در حال حاضر نرم‌افزار سالید ورکس توسط ۱٫۳ میلیون مهندس در بیش از ۱۳۰٬۰۰۰ شرکت در سراسر جهان در حال بهره بری و استفاده‌می باشد. آن نرم‌افزار شامل سه محیط به نام‌های پارت (part) اسمبلی (assembly) و همچنین دراوینگ (drawing) می‌باشد. محیط اول جهت رسم قطعه بوده، در محیط دوم قطعات یک مکانیسم بر روی هم سوار شده و همچنین در محیط آخر از آن هم ها نقشه مهندسی (معمولاً جهت ورژن و نسخه چاپی) تهیه می‌می شود. نرم‌افزار سالیدورکس به صورت مستقیم با اینونتور، مکانیکال دسکتاپ و همچنین سالید اج رقابت می‌کند.

سالیدورکس یک مدل ساز جهت مدلسازی جامدات می باشد که مبتنی بر پارا سالید بوده و همچنین از رویکرد پارامتری مبتنی بر ویژگی جهت ساخت مدل ها و همچنین مونتاژها بهره بری و استفاده می‌کند. بعلاوه در آن نرم افزار ابزارهای جانبی مانند Cosmos-SolidCAMGeartrax و همچنین … قرار گرفته که می قدرت از آنها جهت ماشینکاری و همچنین یا تحلیل قطعات نیز بهره بری و استفاده کرد. از دیگر قابلیت های خیلی زیاد خوب برنامه جذاب و جالب و خوب Solidworks قابلیت اتصال به نرم افزار های تحلیلی مانند: Fluenr ، Ansys و همچنین … میتوان اشاره نمود.

نرم‌افزار سالیدورکس شامل ویژگی های ویژه ای می باشد که آن هم را از سایر نرم‌افزارهای CAD مانند کتیا، پرو/اینجینیر، یونیگرافیکس، مکانیکال دسکتاپ واینونتور شاخص و همچنین متمایز می نماید. Graphical User Interfacing به معنای رابط گرافیکی قوی میان کاربر و همچنین نرم‌افزار می باشد و همچنین همانطور که گفته شد مقوله Interfacing در آن نرم‌افزار به بهترین نحو ممکن طراحی شده می باشد. وجود کادرهای محاوره ای که با قرار گرفتن روی هر آیکون جهت کاربر ظاهر می می شود، با توضیحی مختصر و همچنین مفید، کاربر را از عملکرد آن هم آگاه می سازد.

در ادامه بخوانید  دانلود PolyBoard نرم افزار طراحی قفسه و همچنین کابینت

قابلیت های کلیدی نرم افزار SolidWorks:
– سهولت کاربری و همچنین آموزش در مقایسه با سایر نرم‌افزارهای CAD
– سرعت بالاتر نسبت به سایر نرم‌افزارها
– قابلیت ارتباط با تمامی نرم‌افزارهای ماشین کاری (edge cam، master cam، power mill…) و همچنین نرم‌افزارهای تحلیل (Ansys، Adams، Abaqus، Cosmos…)
– مدلسازی و همچنین طراحی محصولات با هر پیچیدگی و همچنین ساختار خاص
– مسیریابی از لوله ها و همچنین تیوب ها
– مسیریابی از کابل کشی برق
– شبیه سازی قدرتمند
– مهندسی معکوس (Scanto3D)
–  ابزار اعتبار سنجی طراحی
– بهره مندی از تکنولوژی های CALS
– ساخت آنلاین مستندات
– ارائه ی محصولات با کیفیت بالا، سودمندی و همچنین قابلیت اعتماد
– توابع مبتنی بر ویندوز
– پشتیبانی از استانداردها و همچنین ESKD
– بهره مندی از ماژول های خاص و همچنین تکنولوژی پیشرفته ی مدلسازی پارامتری هیبرید
– سازگار با ورژن و نسخه های متنوع و گوناگون و مختلف ویندوز
– و همچنین …

SolidWorks is a computer-aided design, engineering analysis and pre-production system for products of any complexity and purpose.

SolidWorks is the core of an integrated enterprise automation system that supports product life cycle in accordance with the concept of CALS technologies, including bidirectional data exchange with other Windows applications and the creation of interactive documentation.
Depending on the class of tasks to be solved, customers are offered three basic system configurations:
SolidWorks, SolidWorks Professional and SolidWorks Premium.
SolidWorks CAD developer is SolidWorks Corp. (USA), an independent division of Dassault Systemes (France) – the world leader in high-tech software.
SolidWorks Corp. Development characterized by high levels of quality, reliability and performance, which in combination with qualified support makes SolidWorks the best solution for the industry.
SolidWorks integrated solutions are based on advanced technologies of hybrid parametric modeling and a wide range of specialized modules.
The software operates on the Windows platform, has the support of the Russian language, and
respectively, supports GOST and ESKD

Year / Release Date: 2018
Version: 2018 SP 5.0
Developer: DS SW Corporation
Developer website: www.solidworks.com/
Digit capacity: 64bit
Interface language: Multilingual (Russian is present)
Tabletka: Present (TeAM SolidSQUAD-SSQ)
System requirements: Windows 7 SP1 / 8.1 / 10 x64
Windows x32 and Windows XP / Vista / 7 SP0 / 8 – not supported

سیستم مورد مستلزم و نیاز:

Operating System:
Windows 10, 64-bit
Windows 8.1, 64-bit
Windows 7 SP1, 64-bit (only)

Hardware
RAM : 8GB or more recommended
Video Card : Certified cards and drivers
Processor : Intel or AMD with SSE2 support. 64-bit operating system required
Install Media : DVD Drive or Broadband Internet Connection

Microsoft Products
Internet Explorer : IE 11
Excel and Word   : ۲۰۱۰, ۲۰۱۳, ۲۰۱۶

لینک دانلود:

در صورتی که از آن فایل بهره بری و استفاده کردید لطفا به آن هم رأی دهید!

حجم ‏- ۱۴۱۴۸ مگابایت

download دانلود SolidWorks 2018 SP5.0 x64 – نرم افزار سالیدورکس 2018، طراحی سازه های صنعتی به صورت ۳ بعدی دانلود – قسمت و بخش اول
download دانلود SolidWorks 2018 SP5.0 x64 – نرم افزار سالیدورکس 2018، طراحی سازه های صنعتی به صورت ۳ بعدی دانلود – قسمت و بخش دوم
download دانلود SolidWorks 2018 SP5.0 x64 – نرم افزار سالیدورکس 2018، طراحی سازه های صنعتی به صورت ۳ بعدی دانلود – قسمت و بخش سوم
download دانلود SolidWorks 2018 SP5.0 x64 – نرم افزار سالیدورکس 2018، طراحی سازه های صنعتی به صورت ۳ بعدی دانلود – قسمت و بخش چهارم

download دانلود SolidWorks 2018 SP5.0 x64 – نرم افزار سالیدورکس 2018، طراحی سازه های صنعتی به صورت ۳ بعدی دانلود – قسمت و بخش پنجم

کانال اطلاع رسانی و همچنین پشتیبانی :

tg دانلود SolidWorks 2018 SP5.0 x64 – نرم افزار سالیدورکس 2018، طراحی سازه های صنعتی به صورت ۳ بعدیجهت گرفتن بروزترین خبرهای جدید فناوری، میهن دانلود و همچنین پشتیبانی در کانال میهن دانلود عضو شوید

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

۱- اتصال سیستم از اینترنت را مسدود کنید.
۲- از نصب بودن .NET Framework 3.5 و همچنین ۴٫۰ بر روی سیستم خود مطمئن شوید.
۳- محتویات پوشه Crack را در درایو C کپی کنید و همچنین SolidWorks.2017-2018.Activator.SSQ.exe را به صورت Run as Adminstrator اجرا کنید تا برنامه جذاب و جالب و خوب Activator-فعالسازی باز می شود.
مراحل زیر را دنبال کنید:
۳-۱- بر روی دکمه Set Serial number کلیک نموده و همچنین سپس از منوی کشویی گزینه Force Local Activation Serial Numbers را انتخاب کنید. بر روی کلید Accpt Serial number کلیک کنید.
۳-۲- بر روی دکمه Activate Licenses کلیک کنید. از منوی کشویی SolidWorks 2017 Products را انتخاب کنید. بر روی Activate Licenses کلیک کنید. فایل لایسنس با نام sw_d.lic تولید می می شود که بایستی آن هم را ذخیره کنید.
۳-۳- پنجره فعالسازی را ببندید.

۴- نرم افزار SolidWorks 2018 را ا نصب کنید ولی باید توجه داشت SolidNetwork License Server (SNL) را نصب نکنید.
۴-۱- در صورتی که پنجره System Check Warning نمایان شد آن هم را نادیده بگیرید و همچنین بر روی Next کلیک کنید.
۴-۲- در صورتی که پیغام SolidWorks Serial number was not found in activation database دیدن کردن و نمایش داده شد، آن هم را نادیده بگیرید و همچنین بر روی OK کلیک کنید.
۴-۳- در صورتی که لیست تمام محصولات سالیدورکس جهت نصب دیدن کردن و نمایش داده نشد، بر روی Select different package کلیک نموده و همچنین گزینه Select products not included in this package را انتخاب کنید (تیک بزنید) و همچنین سپس محصول مورد نظر را جهت نصب انتخاب کنید.
۴-۴- در صورتی که پیغام The Installation Manager was unable to determine the current subscription expiration date. Would you like to reactivate your license to update this information? دیدن کردن و نمایش داده شد بر روی NO و همچنین سپس جهت Do you want to do it later? بر روی YES کلیک کنید.

۵- بعد از پایان نصب activator را به صورت Run As Adminstrator اجرا کنید.
۵-۱- بر روی Copy Loaders و همچنین سپس Copy Loaders کلیک کنید. تمام سرویس های مرتبط به سالیدورکس متوقف شده و همچنین loader تمام فایل های مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را فیکس و همچنین کپی می کند.
۵-۲- بر روی دکمه Activate Express Codes کلیک نموده و همچنین سپس جهت اثبات و یا تایید بر روی Activate Express Products کلیک کنید بعد از پیغام مرتبط به اثبات و یا تایید، پیغام Activation Codes deployed ظاهر می می شود.
۵-۳- (دلخواه) در صورتی که می خواهید eDrawings Professional و همچنین SolidWorks Workgroup PDM Viewer را نیز کرک کنید، بر روی کلید Activate Miscellany Products و همچنین سپس Activate کلیک کنید.
۵-۴- برنامه جذاب و جالب و خوب Activator را ببندید.

۶- سیستم را پیاده سازی و راه اندازی مجدد (Reboot) کنید.
۷- نرم افزار را اجرا کنید.

نقطه:
در صورتی که هنگام نصب با پیغامی مبنی بر عدم توانایی در اتصال به اینترنت جهت یکسری از ویژگی ها/کامپوننت ها مواجه شدید، آن هم را نادیده گرفته و همچنین فرآیند نصب را ادامه دهید.

 

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود SolidWorks 2018 SP5.0 x64 – نرم افزار سالیدورکس ۲۰۱۸، طراحی سازه های صنعتی به صورت ۳ بعدی در تاریخ ۲۰۱۸-۱۱-۱۹ ۱۲:۱۱:۴۹ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود NetLimiter Pro v4.0.40.0 – نرم افزار کنترل و همچنین مدیریت ترافیک شبکه

دانلود NetLimiter Pro v4.0.40.0 – نرم افزار کنترل و همچنین مدیریت ترافیک شبکه |دانلود NetLimiter …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان