خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Simple Paint 6.3 – نرم افزار نقاشی ساده، جذاب و جالب و همچنین آسان آندروید !

دانلود Simple Paint 6.3 – نرم افزار نقاشی ساده، جذاب و جالب و همچنین آسان آندروید !

دانلود Simple Paint 6.3 – نرم افزار نقاشی ساده، جذاب و جالب و همچنین آسان آندروید !

|دانلود Simple Paint 6.3 – نرم افزار نقاشی ساده، جذاب و جالب و همچنین آسان آندروید ! از ام اس پی پرتال|

در میان تمامی رشته های هنری موجود که اشخاص مختلفی در سراسر دنیا به فراگیری آن هم ها مشغول خواهند بود، نقاشی را می قدرت جزو پر طرفدار ترین ها دانست. جدا از آن، نقاشی بر خلاف دیگر کار های هنری تا کنون به مقدار و اندازه و میزان بسیاری تحت تاثیر تکنولوژی قرار گرفته می باشد تا جایی که بسیاری از کاربران حرفه ای به وسیله گجت ها و همچنین یا برنامه جذاب و جالب و خوب هایی خاص اقدام به کشیدن نقاشی هایی زیبا می کنند که حیرت دیگران را بر می انگیزد. در آن پست نیز نیت و اراده داریم تا تو را با یکی از ساده ترین نرم افزار های موجود جهت کشیدن نقاشی با دستگاه اندرویدی تان آشنا کنیم. Simple Paint عنوان یک اپلیکیشن ساده و همچنین آسان جهت کشیدن نقاشی می باشد که توسط Virtual GS جهت آندروید توسعه و همچنین در مارکت پهناور و بزرگ گوگل پلی نشر یافته شده شده می باشد. برنامه جذاب و جالب و خوب به کاربران خود اجازه می دهد تا تنها با دو انگشت و همچنین لمس صفحه دیدن کردن و نمایش نقاشی هایی زیبا و همچنین در عین حال ساده را طراحی کنند و همچنین حس نقاشی را در دوران کودکی خود دوباره تجربه کنید! پالت رنگ را به دلخواه خود تغییر دهید و همچنین از رنگ های خاص مد نظرتان جهت داشتن یک نقاشی زیبا بهره ببرید. همچنین و علاوه بر آن تنها کافیست دستگاه اندرویدی خود را تکان دهید و همچنین نمایشگر را از هر گونه نقاشی پاک سازی کنید.

نوشته دانلود Simple Paint 6.3 – نرم افزار نقاشی ساده، جذاب و جالب و همچنین آسان آندروید ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Simple Paint 6.3 – نرم افزار نقاشی ساده، جذاب و جالب و همچنین آسان آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۸-۱۱-۳۰ ۲۳:۰۵:۳۵ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان