خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Recent Notification Full 3.1.2 – اپلیکیشن دسترسی به نوتفیکیشن ها اخیر آندروید !

دانلود Recent Notification Full 3.1.2 – اپلیکیشن دسترسی به نوتفیکیشن ها اخیر آندروید !

دانلود Recent Notification Full 3.1.2 – اپلیکیشن دسترسی به نوتفیکیشن ها اخیر آندروید !

|دانلود Recent Notification Full 3.1.2 – اپلیکیشن دسترسی به نوتفیکیشن ها اخیر آندروید ! از ام اس پی پرتال|

نوتفیکیشن ها نقش اساسی را در دستگاه های هوشمند اندرویدی ایفا می کنند و همچنین باعث می شوند کاربر از فعالیت استارت اپ ها مطلع می شود. گاه جهت تمامی ما پیش آمده می باشد که بعضی از اطلاعیه های مهم را به صورت نا خواسته رد کرده ایم و همچنین یا آنکه نمی دانیم که نوتفیکیشن های آزار دهنده مرتبط به کدامین استارت اپ خواهند بود! از آن رو نیت و اراده داریم تو را با یک ابزار خاص در باره شناسایی اطلاع رسان ها آشنا کنیم. Recent Notification Full عنوان یک اپلیکیشن اصولی و کاربردی جهت دسترسی به نوتفیکیشن های اخیر دریافتی آندروید می باشد که توسط LibApps نشر یافته شده شده می باشد. به روش کلی در صورتی که بخواهیم قابلیت آن نرم افزار را شرح دهیم می قدرت آن هم را راهی جهت دسترسی به تاریخچه اطلاعیه های دریافتی دانست که باعث می می شود در صورت از دست دادن نوتفیکیشن ها آن هم ها را بار دیگر دیدن کنیم. تمامی اطلاعیه ها با جزئیات خیلی زیاد کامل ثبت می می شود و همچنین جهت داشتن نظم اکثرا و بیشتر به صورت کاملا خودکار تیم بندی می شوند. نوتفیکیشن ها را بر اساس روز مورد نظرتان فیلتر کنید تا به راحتی خواسته های خود را برطرف نمایید. همچنین و علاوه بر آن در هر زمانی قادرید تنها با یک لمس اطلاعیه حذف شده را حذف کنید و همچنین از افزایش حجم اطلاعات جلوگیری کنید.

نوشته دانلود Recent Notification Full 3.1.2 – اپلیکیشن دسترسی به نوتفیکیشن ها اخیر آندروید ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Recent Notification Full 3.1.2 – اپلیکیشن دسترسی به نوتفیکیشن ها اخیر آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۸-۱۲-۰۳ ۲۳:۳۱:۳۷ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان