خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود DEAD WARFARE: Zombie 2.1.0.102 – بازی اکشن “جنگ با زامبی ها” آندروید + مود + دیتا

دانلود DEAD WARFARE: Zombie 2.1.0.102 – بازی اکشن “جنگ با زامبی ها” آندروید + مود + دیتا

دانلود DEAD WARFARE: Zombie 2.1.0.102 – بازی اکشن “جنگ با زامبی ها” آندروید + مود + دیتا

|دانلود DEAD WARFARE: Zombie 2.1.0.102 – بازی اکشن “جنگ با زامبی ها” آندروید + مود + دیتا

DEAD WARFARE: Zombie بازی جدید و همچنین فوق العاده زیبا با ساخت عالی در سبک بازیهای اکشن و همچنین شوتر از VNG GAME STUDIOS جهت آندروید می باشد که به صورت مجانی و رایگان در گوگل پلی نشر یافته شده شده و همچنین تا به آن لحظه بیش از یک میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دانلود شده و همچنین از محبوب ترین بازیهای دسته بندی اکشن به شمار می رود! داستان بازی را اینگونه از زبان خود سازنده گفتن می کنیم: “هم اکنون در سال شمسی ۲۰۷۲ هستیم، جهان توسط زامبی ها احاطه شده می باشد! تنها انسان هایی زنده مانده اند که خود را در زیر زمین ها و همچنین یا منزل و خانه زندانی کرده اند! در آن میان تیمی با نام MPS-16 نیت و اراده کمک به بازماندگان را دارند! خبری نشر یافته شده شده که دارویی وجود دارد که می تواند زندگی بشریت را نجات دهد! هم اکنون تو ماجراجویی جدید تان را جهت نجات بازماندگان آغاز کنید و همچنین بشریت را از نابودی برهانید!” در آن بازی تو به کنترل کارکترهای قدرتمندی می پردازید که سلاح های ویرانگری را در دست دارند! با دقت و همچنین سرعت بالا به سمت دشمنان پیش رو شلیک و همچنین آنها را یکی بعد از غیره ای نابود کنید و همچنین یکی از زیباترین بازیهای اکشن را تجربه نمایید! در صورتی که از علاقه مندان به بازیهای اکشن و همچنین تفنگی آندروید هستید بدون شک DEAD WARFARE: Zombie با ساخت عالی اش نظرتان را جلب خواهد نمود!

نوشته دانلود DEAD WARFARE: Zombie 2.1.0.102 – بازی اکشن “جنگ با زامبی ها” آندروید + مود + دیتا اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود DEAD WARFARE: Zombie 2.1.0.102 – بازی اکشن “جنگ با زامبی ها” آندروید + مود + دیتا در تاریخ ۲۰۱۹-۰۱-۰۸ ۱۳:۱۷:۳۳ نشر یافته شده شده می باشد

لینک منبع

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان