خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Auto Call Recorder Pro 2018 1.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب کامل و همچنین قدرتمند ضبط خودکار تماس آندروید !

دانلود Auto Call Recorder Pro 2018 1.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب کامل و همچنین قدرتمند ضبط خودکار تماس آندروید !

دانلود Auto Call Recorder Pro 2018 1.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب کامل و همچنین قدرتمند ضبط خودکار تماس آندروید !

|دانلود Auto Call Recorder Pro 2018 1.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب کامل و همچنین قدرتمند ضبط خودکار تماس آندروید ! از ام اس پی پرتال|

ضبط مکالمات یکی از بهترین راه های موجود جهت ذخیره جزئیات هر کدام از تماس ها می باشد که همچنین و علاوه بر تاریخ و همچنین زمان دقیق هر گونه تماسی، فایل صوتی آن هم ها را نیز در اختیارتان قرار می دهد. وبسایت فارسروید به عنوان برترین وبسایت اندرویدی فارسی زبان تا کنون ورژن و نسخه های متنوعی از انواع اپ های ضبط مکالمه را در اختیارتان قرار داده می باشد که در آن پست نیز نیت و اراده معرفی یک استارت اپ جدید را داریم. Auto Call Recorder Pro 2018 عنوان یک اپلیکیشن کامل و همچنین قدرتمند ضبط خودکار تماس ها می باشد که توسط Instakeet جهت آندروید توسعه و همچنین در گوگل پلی نشر یافته شده شده می باشد. برنامه جذاب و جالب و خوب فوق به کاربرانش اجازه می دهد تا با کیفیتی فوق العاده بالا تمامی تماس های ورودی و همچنین خروجی را ضبط نموده و همچنین در هر زمانی به آن هم ها دسترسی داشته باشند. یکی از محبوب ترین قابلیت های موجود در آن نرم افزار بر خلاف دیگر ابزار های مشابه مخفی نگه داشتن فرآیند ضبط می باشد که کمک می کند دوستانتان از آن موضوع مطلع نشوند. در صورتی که به حریم فردی یا شخصی خود اهمیت می دهید تنها کافیست تمامی سوابق تماس ها را قفل کنید و همچنین هر گونه دسترسی غیر مجاز را بلاک نمایید! در صورتی که تنها نیازمند ضبط بعضی از مکالمات هستید می توانید با انجام تنظیمات مربوطه فعالیت اپ فوق را تنها به بعضی از مخاطبین تان محدود سازید.

نوشته دانلود Auto Call Recorder Pro 2018 1.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب کامل و همچنین قدرتمند ضبط خودکار تماس آندروید ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Auto Call Recorder Pro 2018 1.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب کامل و همچنین قدرتمند ضبط خودکار تماس آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۹-۰۱-۱۱ ۲۲:۲۰:۵۷ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان