خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Mini Hospital 1.1.8 – بازی شبیه ساز جذاب و جالب “بیمارستان کوچک” آندروید + مود

دانلود Mini Hospital 1.1.8 – بازی شبیه ساز جذاب و جالب “بیمارستان کوچک” آندروید + مود

دانلود Mini Hospital 1.1.8 – بازی شبیه ساز جذاب و جالب “بیمارستان کوچک” آندروید + مود

|دانلود Mini Hospital 1.1.8 – بازی شبیه ساز جذاب و جالب “بیمارستان کوچک” آندروید + مود

Mini Hospital – بیمارستان کوچک یک بازی شبیه ساز جذاب و جالب و همچنین سرگرم کننده با گرافیک پیکسلی از استودیوی بازیسازی Twit Games جهت دستگاه ها آندروید می باشد که به صورت مجانی و رایگان در گوگل پلی عرضه شده و همچنین به درخواست تو تازه ترین و جدیدترین آپدیت اش به همراه مود با پول بی نهایت جهت دانلود عرضه گردیده و همچنین پیش روی شماست. آیا تا به آن لحظه دل تان خواسته بیمارستان خودتان را بسازید و همچنین آن هم را مدیریت کنید!؟ در صورتی که جواب تان مثبت می باشد ؛ بازی Mini Hospital مخصوص تو طراحی و همچنین ساخته شده می باشد! در بازی Mini Hospital تو قادرید بیمارستان اختصاصی تان را از آن هم ابتدا بسازید، در آن هم قسمت و بخش های متنوع و گوناگون و مختلف بسازید و همچنین آن هم را مدیریت و همچنین حتی سفارشی سازی کنید! امکان ساخت قسمت و بخش های متنوع و گوناگون و مختلف جهت بیمارستان تان وجود دارد ؛ اتاق هایی مانند انبار، اتاق کارکنان، اتاق بیماران، اتاع معاینه، اتاق مشاوره، اتاق عمل و همچنین حتی کتابخانه و همچنین مرکز خرید را ساخته یا ایجاد کنید و همچنین به گسترش بیمارستان تان مشغول شوید! با پیشروی و همچنین کسب پول امکان ارتقای قسمت و بخش ها جهت تان مهیا خواهد شد! یک آسانسور جهت رفت و همچنین آمد بیماران و همچنین یا اشخاص بسازید، پرسنل های متنوع و گوناگون و مختلف جراح، پرستار، دکتر معمولی، انترن و همچنین غیره را استخدام کنید و همچنین یا به پرسنل آموزش های مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را بدهید ؛ جذاب و جالب می باشد نه؟! به روش کلی مدیریت حرفه ای و همچنین کامل یک بیمارستان بر عهده شماست و همچنین جهت روزها به گوشی میخکوب خواهید شد.

نوشته دانلود Mini Hospital 1.1.8 – بازی شبیه ساز جذاب و جالب “بیمارستان کوچک” آندروید + مود اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Mini Hospital 1.1.8 – بازی شبیه ساز جذاب و جالب “بیمارستان کوچک” آندروید + مود در تاریخ ۲۰۱۹-۰۱-۱۲ ۰۹:۲۴:۵۹ نشر یافته شده شده می باشد

لینک منبع

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان