خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Mr. Pillster pill & medicine reminder alarm app Pro 2.1.6.1 – برنامه جذاب و جالب و خوب یادآور ساده مصرف دارو آندروید !

دانلود Mr. Pillster pill & medicine reminder alarm app Pro 2.1.6.1 – برنامه جذاب و جالب و خوب یادآور ساده مصرف دارو آندروید !

دانلود Mr. Pillster pill & medicine reminder alarm app Pro 2.1.6.1 – برنامه جذاب و جالب و خوب یادآور ساده مصرف دارو آندروید !

|دانلود Mr. Pillster pill & medicine reminder alarm app Pro 2.1.6.1 – برنامه جذاب و جالب و خوب یادآور ساده مصرف دارو آندروید ! از ام اس پی پرتال|

تمامی ما در طول زندگی خود چندین و همچنین چند بار بیمار می شویم و همچنین در اولین مرحله جهت رسیدن به بهبودی به پزشک رفت و آمد و مراجعه می کنیم، پزشکان نیز متناسب با مستلزم و نیاز های ما دارو های مختلفی را تجویز می کنند که آن تعدد گاه مشکلاتی را اعم از فراموشی زمان مصرف دارو به وجود می آورد. جهت برطرف سازی آن مشکل تا کنون اپ ها و همچنین گجت های هوشمند مختلفی روانه بازار و همچنین مارکت آندروید شده اند که در آن پست نیت و اراده داریم، تو را با یک نرم افزار در آن باره آشنا کنیم. Mr. Pillster pill & medicine reminder alarm app Pro Unlocked عنوان یک اپلیکیشن یادآور مصرف دارو می باشد که توسط Whisper Arts جهت آندروید توسعه و همچنین در مارکت پهناور و بزرگ گوگل پلی نشر یافته شده شده می باشد. برنامه جذاب و جالب و خوب فوق به کاربران کمک می کند به سادگی لیستی از دارو ها و همچنین زمان مصرفشان را به دیتابیس موجود بیفزایند و همچنین مطمئن باشند که دیگر هیچ گاه مصرف آن هم ها را فراموش نخواهند کرد. در صورتی که دارو هایی مثل مولتی ویتامین ها را هر روز مصرف می کنید نیازی به تنظیم هر روز خدا اپ نیست و همچنین تنها کافیست تابع تکرار را فعال نمایید تا همه چیز به صورت خودکار درست در زمان وارد شده یادآوری می شود. در صورتی که فردی فراموش کار هستید دز مصرفی دارو ها را وارد کنید تا هیچ گاه مشکلی جهت سلامتیتان به وحود نیاید.

نوشته دانلود Mr. Pillster pill & medicine reminder alarm app Pro 2.1.6.1 – برنامه جذاب و جالب و خوب یادآور ساده مصرف دارو آندروید ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Mr. Pillster pill & medicine reminder alarm app Pro 2.1.6.1 – برنامه جذاب و جالب و خوب یادآور ساده مصرف دارو آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۹-۰۱-۱۲ ۲۱:۱۸:۵۹ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان