خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Hacker.exe – Mobile Hacking Simulator 1.1.4 – بازی شبیه سازی و همچنین استراتژیک جذاب و جالب “هکر” آندروید !

دانلود Hacker.exe – Mobile Hacking Simulator 1.1.4 – بازی شبیه سازی و همچنین استراتژیک جذاب و جالب “هکر” آندروید !

دانلود Hacker.exe – Mobile Hacking Simulator 1.1.4 – بازی شبیه سازی و همچنین استراتژیک جذاب و جالب “هکر” آندروید !

|دانلود Hacker.exe – Mobile Hacking Simulator 1.1.4 – بازی شبیه سازی و همچنین استراتژیک جذاب و جالب “هکر” آندروید !

Hacker.exe – Mobile Hacking Simulator یک بازی سرگرم کننده و همچنین هیجان انگیز در سبک بازی های شبیه سازی – استراتژیک از L.U.G. (LinkUp Games) جهت آندروید می باشد که با نرخ ۰٫۹۹ دلار در گوگل پلی نشر یافته شده شده می باشد و همچنین ما امروز نیت و اراده معرفی آخرین آپدیت اش را حضور تو دنبال کنندگان آن سبک بازیها داریم. در آن بازی تو در مکان یک هکر قرار خواهید گرفت که بایستی و حتما برنامه جذاب و جالب و خوب نویسی کند و همچنین از رمز و همچنین راز های پنهان شده در مسائل متنوع و گوناگون و مختلف سر در بیاورد. مکانیسم های مختلفی مانند برج دفاعی، پازل و همچنین وقایع سریع نیز در بازی گنجانده شده می باشد تا هیجان آن هم را چند برابر کند. هدف اصلی تو در آن بازی آن می باشد که پازل اصلی بازی را با بهره بری و استفاده از چیزهایی که در اختیار دارید حل کرده و همچنین در عین حال دستگیر نشوید. در پی یک رویداد اکثرا و بیشتر اطلاعاتی که روی اینترنت وجود داشتند از بین رفته اند و همچنین اکثر کاربران امید خود را از دست داده اند. تو بدون داشتن دانش قبلی شروع به هک می کنید و همچنین در آن میان بایستی و حتما بفهمید که چرا آن کار را انتخاب کرده اید! شرکتی نیز با نام NCD وجود دارد که از کاربران در برابر ویروس ها و همچنین هکر ها محافظت می کنید ولی باید توجه داشت تو متوجه می شوید که آن شرکت با بسیاری از فروشندگان کالای های غیر قوانین و قانونی همکاری می کند. حال آن نیز پیشامد جدید ای می باشد که مستلزم و نیاز به پیگیری و همچنین جمع آوری اطلاعات دارد تا همه چیز آشکار می شود. پس تو هم از طرفداران بازی های شبییه سازی و همچنین استراتژیک هستید و همچنین به بازی Hacker.exe علاقه مند شده اید می توانید آن هم را دانلود کرده و همچنین بعد از تجربه اش، نظرتان را در مورد آن هم با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

نوشته دانلود Hacker.exe – Mobile Hacking Simulator 1.1.4 – بازی شبیه سازی و همچنین استراتژیک جذاب و جالب “هکر” آندروید ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Hacker.exe – Mobile Hacking Simulator 1.1.4 – بازی شبیه سازی و همچنین استراتژیک جذاب و جالب “هکر” آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۹-۰۱-۱۲ ۲۲:۵۲:۰۶ نشر یافته شده شده می باشد

لینک منبع

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان