خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Accupedo-Pro Pedometer 8.0.9.G – گام شمار و همچنین مسافت سنج آندروید

دانلود Accupedo-Pro Pedometer 8.0.9.G – گام شمار و همچنین مسافت سنج آندروید

دانلود Accupedo-Pro Pedometer 8.0.9.G – گام شمار و همچنین مسافت سنج آندروید

|دانلود Accupedo-Pro Pedometer 8.0.9.G – گام شمار و همچنین مسافت سنج آندروید از ام اس پی پرتال|

Accupedo-Pro Pedometer یک نرم افزار اصولی و کاربردی جهت تو و همچنین کاربرانی که دوست دارند بدانند در طول شبانه روز چند قدم برمیدارند و همچنین چه مسافتی را طی می کنند می باشد که با بهره گیری از سنسور ژیروسکوپ و همچنین یک الگوریتم هوشمند که تنها گام ها را شمارش می کند به تو در مقدار و اندازه گیری قدم هایی که بر می دارید کمک خواهد نمود و همچنین تجربه ی یک قدم زدن جذاب و جالب را جهت تو به ارمغان می آورد! با فعال نمودن برنامه جذاب و جالب و خوب تعداد قدم های تو در حال حرکت توسط سنسور های گوشی محاسبه و همچنین در صورت ایستادن برنامه جذاب و جالب و خوب نیز توقف می کند ؛ حالا چه گوشی را در جیب خود قرار داده باشید و همچنین یا در کیف خود! شاید تو از افرادی هستید که هر روز خدا مسافت بسیاری را پیاده روی می کنید و همچنین دوست دارید بدانید دقیقا چند قدم را در مدت زمان خاص بر می دارید پس در آن گونه مواقع اپلیکیشن گام شمار فوق العاده ی پیش رو به کمک تو خواهد آمد و همچنین با امکانات کم نظیر خودش تو را شگفت زده می سازد! محیط کاربری خیلی زیاد ساده و همچنین کلاسیک برنامه جذاب و جالب و خوب، دیدن کردن و نمایش مقدار و اندازه و میزان قدم های تو بر اساس نمودارهای متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین غیره همگی دست به دست هم می دهند تا بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب ی قدم شمار را در گوشی موبایل و همچنین یا تبلت اندرویدی تو به ارمغان بیاورد.

نوشته دانلود Accupedo-Pro Pedometer 8.0.9.G – گام شمار و همچنین مسافت سنج آندروید اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Accupedo-Pro Pedometer 8.0.9.G – گام شمار و همچنین مسافت سنج آندروید در تاریخ ۲۰۱۹-۰۲-۰۲ ۰۸:۵۳:۰۲ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان