خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود FX Player – video media player 1.6.4 – برنامه جذاب و جالب و خوب مدیا پلیر با کیفیت و همچنین هوشمند اف اکس آندروید !

دانلود FX Player – video media player 1.6.4 – برنامه جذاب و جالب و خوب مدیا پلیر با کیفیت و همچنین هوشمند اف اکس آندروید !

دانلود FX Player – video media player 1.6.4 – برنامه جذاب و جالب و خوب مدیا پلیر با کیفیت و همچنین هوشمند اف اکس آندروید !

|دانلود FX Player – video media player 1.6.4 – برنامه جذاب و جالب و خوب مدیا پلیر با کیفیت و همچنین هوشمند اف اکس آندروید ! از ام اس پی پرتال|

FX Player – video media player عنوان یک مدیا پلیر با کیفیت و همچنین هوشمند آندروید می باشد که توسط FIPE Labs نشر یافته شده شده می باشد. آن نرم افزار با بهره مندی از ده ها قابلیت متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین متنوع کمک می کند تا فایل های صوتی و همچنین یا ویدئویی خود را با نهایت کیفیت اجرا نمایید. آن هم روش که اشاره کردیم قابلیت های خاص و همچنین متنوعی در لیست امکانات به چشم می خورد که از محبوب ترین آن هم ها می قدرت به اجرای فایل ویدئویی همراه با زیر نویس اشاره کرد! پشتیبانی از زیر نویس ها در فرمت های متنوع و گوناگون و مختلف هر نوع مستلزم و نیاز کاربران را به ابزار های جانبی برطرف و همچنین کمک می کند تنها با فراخوانی فایل ها از دیدن یک فیلم دیدنی و جذاب با کیفیت لذت ببرید. در صورتی که نیت و اراده دارید همراه با فعالیت های خاص خود به دیدن ویدئو ادامه دهید تنها کافیست حالت پاپ آپ را فعال کنید و همچنین بدون ساخته یا ایجاد هیچ گونه تداخلی به ادامه کار های ضروریتان بپردازید. در صورتی که از فیلم دیدنی و جذاب های ویژه ای در حافظه دستگاه خود نگهداری می کنید و همچنین نمی خواهید که کسی به آن هم ها دسترسی داشته باشد کافیست حالت امن را فعال و همچنین آن هم ها را به صورت کاملا حرفه ای مخفی کنید. بهتر می باشد آن نرم افزار بی نظیر را از دست ندهید و همچنین جهت دریافتش با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

نوشته دانلود FX Player – video media player 1.6.4 – برنامه جذاب و جالب و خوب مدیا پلیر با کیفیت و همچنین هوشمند اف اکس آندروید ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود FX Player – video media player 1.6.4 – برنامه جذاب و جالب و خوب مدیا پلیر با کیفیت و همچنین هوشمند اف اکس آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۹-۰۲-۰۳ ۲۲:۵۴:۰۰ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان