خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود My Moon Phase Pro 1.5.1.6 – برنامه جذاب و جالب و خوب جذاب و جالب “ردیاب ماه” آندروید !

دانلود My Moon Phase Pro 1.5.1.6 – برنامه جذاب و جالب و خوب جذاب و جالب “ردیاب ماه” آندروید !

دانلود My Moon Phase Pro 1.5.1.6 – برنامه جذاب و جالب و خوب جذاب و جالب “ردیاب ماه” آندروید !

|دانلود My Moon Phase Pro 1.5.1.6 – برنامه جذاب و جالب و خوب جذاب و جالب “ردیاب ماه” آندروید ! از ام اس پی پرتال|

My Moon Phase Pro Paid عنوان برنامه جذاب و جالب و خوب ای حرفه ای در باره ردیابی تغییرات ماه می باشد که توسط Jake Ruston جهت آندروید توسعه و همچنین در مارکت پهناور و بزرگ گوگل پلی نشر یافته شده شده می باشد. آن نرم افزار با پشتیبانی از طراحی تیره و همچنین منحصر به فرد خود کاربران را قادر می سازد تا به اطلاعات مختلفی در مورد ماه دست پیدا کرده و همچنین انواع فعالیت های آن هم نظیر چرخه ماه جاری، زمان کامل شدن ماه و همچنین … را زیر نظر بگیرند. برنامه جذاب و جالب و خوب فوق العاده My Moon Phase Pro ؛ جدا از تحت شعاع قرار دادن دانشجویان علم نجوم سعی داشته تا بتواند با بهره بری و استفاده از ویژگی های غنی عکاسان را نیز به سمت خود جذب کند ؛ به گونه ای با دسترسی به اطلاعات موجود بهترین زمان ممکن جهت عکاسی از ماه را اطلاع داده و همچنین باعث می می شود تا عکاسان تصاویری فوق العاده ای را از ماه به ثبت برسانند. با دسترسی به تقویم موجود تمامی چرخه های ماه در تاریخ های متنوع و گوناگون و مختلف را دیدن کرده و همچنین فاز های متنوع و گوناگون و مختلف آن هم به خاطر بسپارید. جدا از تمامی توضیحات داده شده اطلاعات کاملی در باره ی ماه موجود می باشد که هر کاربری را ترغیب می کند تا اطلاعات بیشتری از آن قمر اسرار آمیز به دست آورد!

نوشته دانلود My Moon Phase Pro 1.5.1.6 – برنامه جذاب و جالب و خوب جذاب و جالب “ردیاب ماه” آندروید ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود My Moon Phase Pro 1.5.1.6 – برنامه جذاب و جالب و خوب جذاب و جالب “ردیاب ماه” آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۹-۰۲-۰۳ ۱۰:۲۲:۵۵ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان