خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود I Am Monster: Idle Destruction 1.1 – بازی اکشن “من هیولام” آندروید + مود

دانلود I Am Monster: Idle Destruction 1.1 – بازی اکشن “من هیولام” آندروید + مود

دانلود I Am Monster: Idle Destruction 1.1 – بازی اکشن “من هیولام” آندروید + مود

|دانلود I Am Monster: Idle Destruction 1.1 – بازی اکشن “من هیولام” آندروید + مود

I Am Monster: Idle Destruction – من هیولا هستم یک بازی جدید و همچنین زیبا در سبک بازی های اکشن از استودیوی بازیسازی PIKPOK جهت آندروید می باشد که به صورت مجانی و رایگان در گوگل پلی نشر یافته شده شده می باشد و همچنین ما امروز جهت اولین بار در ایران نیت و اراده معرفی آخرین ورژن و نسخه اش را حضور تو دنبال کنندگان آن سبک از بازیها داریم. در آن بازی تو به عنوان یک هیولا در یک شهرستان غریبه هستید و همچنین تنها کاری که بایستی و حتما انجام دهید از بین بردن می باشد! تا آنجایی که ممکن می باشد ساختمان ها و همچنین دشمنان اطراف خود را از بین ببرید تا پهناور و بزرگ تر و همچنین قدرتمند تر شوید و همچنین ساختمان های بیشتری را تخریب نمایید. هرچه تعداد بیشتری از ساختمان ها را تخریب کنید، سریع تر رشد خواهید کرد و همچنین راه خود را جهت تخریب ساختمان های بسیاری در جهان رنگارنگ باز خواهید کرد. با انجام بازی های اکثرا و بیشتر به هیولاهای جدیدی دست یابید و همچنین با ترکیب آنها، قابلیت های جدیدی را کشف نمایید تا با نابودی هرچیزی که سر راه تو قرار گرفته می باشد تغییر پیدا کردن به پهناور و بزرگ ترین هیولایی که به تا حال دیده شده می باشد شوید. پس در صورتی که تو هم از طرفداران بازی های اکشن هستید و همچنین به بازی I Am Monster علاقه مند شده اید می توانید آن هم را دانلود کرده و همچنین نظرتان را در مورد آن هم با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

نوشته دانلود I Am Monster: Idle Destruction 1.1 – بازی اکشن “من هیولام” آندروید + مود اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود I Am Monster: Idle Destruction 1.1 – بازی اکشن “من هیولام” آندروید + مود در تاریخ ۲۰۱۹-۰۲-۰۴ ۰۹:۴۴:۲۷ نشر یافته شده شده می باشد

لینک منبع

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان