خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Light-It Up 1.4.4 – بازی آرکید خاص و همچنین پرطرفدار “روشنش کن!” آندروید + مود

دانلود Light-It Up 1.4.4 – بازی آرکید خاص و همچنین پرطرفدار “روشنش کن!” آندروید + مود

دانلود Light-It Up 1.4.4 – بازی آرکید خاص و همچنین پرطرفدار “روشنش کن!” آندروید + مود

|دانلود Light-It Up 1.4.4 – بازی آرکید خاص و همچنین پرطرفدار “روشنش کن!” آندروید + مود

Light-It Up از محبوب ترین، پرطرفدارترین و همچنین پردانلودترین بازیهای آرکید گوگل پلی، از استودیوی بازیسازی Crazy Labs by TabTale جهت آندروید می باشد که به صورت مجانی و رایگان عرضه شده و همچنین به درخواست تو تازه ترین و جدیدترین آپدیت اش به همراه مود جهت دانلود عرضه گردیده و همچنین پیش روی شماست. دنیای تاریکی می باشد ولی باید توجه داشت دیگر زمان آن هم رسیده که دنیا را با نورهای نئونی و همچنین رنگ های متنوع و گوناگون و مختلف روشن کنید! تو نقش آدمکی را ایفا می کنید که با پریدن روی هر شکلی می توانید آن هم را روشن کنید ؛ هر چقدر اکثرا و بیشتر پیش بروید، امتیاز و همچنین ستاره های بیشتری هم خواهد گرفت! البته هر چقدر در بازی پیش بروید بازی سخت تر می می شود و همچنین اشکال متنوع و گوناگون و مختلف که می توانید روی آنها بپرید یا می چرخند یا منفجر می شوند که آن ها خود چالش را چند برابر میکنند! حتی بعضی از اشکال، موانع نوک تیز و همچنین مرگبار در خود دارند که در صورتی که روی شان بپرید آدمک تان می میرد ؛ در واقع در صورتی که اشتباه کنید و همچنین روی مانعی بپرید آدمک تان به تاریکی ها فرو خواهد افتاد! جذاب و جالب می باشد نه؟! در صورتی که به دنبال یکی از خاص ترین و همچنین جذاب و جالب ترین بازیهای تولید شده جهت دستگاه های آندروید هستید بدون شک Light-It Up نظرتان را جلب میکند.

نوشته دانلود Light-It Up 1.4.4 – بازی آرکید خاص و همچنین پرطرفدار “روشنش کن!” آندروید + مود اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Light-It Up 1.4.4 – بازی آرکید خاص و همچنین پرطرفدار “روشنش کن!” آندروید + مود در تاریخ ۲۰۱۹-۰۲-۰۵ ۲۲:۵۳:۴۹ نشر یافته شده شده می باشد

لینک منبع

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان