خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود City Island 4: Sim Town Tycoon 1.9.9 – بازی سیتی ایسلند ۴ آندروید + مود

دانلود City Island 4: Sim Town Tycoon 1.9.9 – بازی سیتی ایسلند ۴ آندروید + مود

دانلود City Island 4: Sim Town Tycoon 1.9.9 – بازی سیتی ایسلند ۴ آندروید + مود

|دانلود City Island 4: Sim Town Tycoon 1.9.9 – بازی سیتی ایسلند ۴ آندروید + مود

City Island 4: Sim Town Tycoon ورژن و نسخه چهارم از بازی فوق العاده زیبای شهرداری سیتی اسلند از استودیوی Sparkling Society جهت آندروید می باشد که ساعت ها قبل به صورت مجانی و رایگان در پلی استور عرضه شده و همچنین اراده و تصمیم راسخ گرفته ایم همزمان با نشر ان را حضور تو کاربران دوستدار بازی های شهرستان داری و همچنین استراتژیک معرفی نماییم! در ورژن و نسخه ۴ از بازی نیز مثل ورژن و نسخه های قبلی تو می بایست به گسترش جزیره ی خودتان بپردازید ؛ انواع ساختمان ها را جهت شهروندان بسازید، جهت شهروندان و مردم شهر جزیره کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل ساخته یا ایجاد کنید، از انتقادات و همچنین پیشنهادات شهروندان و مردم شهر جزیره ی خود بهره ببرید و همچنین با ساخته یا ایجاد رودخانه ها، خطوط راه آهن جهت قطار، پارک ها و همچنین صدها آیتم های متنوع و گوناگون و مختلف یک جزیره ی کم نظیر و همچنین سفارشی را بسازید و همچنین ساعت ها خود را سرگرم سازید! ورژن و نسخه چهارم نسبت به ورژن و نسخه های پیشین پیشرفت واقعا چشمگیری داشته و همچنین از ان ها می قدرت به مواردی زیرا و به درستی که بارش برف و همچنین باران و همچنین روز و همچنین شب شدن جهت القای واقعای حس شهرسازی، ساختمان های جدید ؛ مکان های جدید اشاره کرد! در صورتی که از علاقه مندان به بازی های شهرسازی هستید تحت هیچ شرایطی City Island 4: Sim Town Tycoon را از دست ندهید چرا که طراحی فوق العاده اش نظر تو دوستدار ورژن و نسخه های قبلی را جلب خواهد نمود.

نوشته دانلود City Island 4: Sim Town Tycoon 1.9.9 – بازی سیتی ایسلند ۴ آندروید + مود اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود City Island 4: Sim Town Tycoon 1.9.9 – بازی سیتی ایسلند ۴ آندروید + مود در تاریخ ۲۰۱۹-۰۲-۰۶ ۲۲:۳۹:۴۷ نشر یافته شده شده می باشد

لینک منبع

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان