خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Cut and Paste photos 1.98 – برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید، برش + تغییر پس باره تصاویر !

دانلود Cut and Paste photos 1.98 – برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید، برش + تغییر پس باره تصاویر !

دانلود Cut and Paste photos 1.98 – برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید، برش + تغییر پس باره تصاویر !

|دانلود Cut and Paste photos 1.98 – برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید، برش + تغییر پس باره تصاویر ! از ام اس پی پرتال|

عکاسی به وسیله دوربین اسمارت فون های اندرویدی یکی از رایج ترین فعالیت هایی می باشد که توسط کاربران صورت می پذیرد. گاهی ممکن می باشد بنا به دلایلی بخواهیم پیش از ارسال تصاویر خود جهت دیگران پس باره آن هم را تغییر دهیم. جهت چنین کار هایی مستلزم و نیاز به ابزار های ویرایشی ویژه ای می باشد که دسترسی به آن هم ها کار آسانی نیست. با توجه به آن موضوع نیت و اراده داریم مثل دائما تو را با یک استارت اپ اصولی و کاربردی در باره برش و همچنین یا تغییر پس باره عکس ها آشنا کنیم. Cut and Paste photos عنوان یک اپلیکیشن برش و همچنین یا تغییر پس باره تصاویر مخصوص آندروید می باشد که توسط PhotoAppWorld.com توسعه و همچنین در گوگل پلی نشر یافته شده شده می باشد. آن نرم افزار با بهره مندی از یک محیط کاملا ساده کمک می کند تا کاربرانش به آسانی قسمت هایی دلخواه از تصاویر خود را برش داده و همچنین به عکسی دیگر انتقال دهند! سه حالت مرز دایره ای، مربعی و همچنین یا دستی در اختیارتان قرار دارد که با بهره بری و استفاده از آن هم ها قادر به مشخص ساختن محدوده مورد نظر جهت برش هستید. آن هم روش که از عنوان پست نیز مشخص می باشد به غیر از قابلیت برش، ویژگی تغییر و همچنین یا حذف پس باره نیز به تو اجازه خواهد داد تا هر گونه نقصی در ارتباط و رابطه با پس باره تصاویر را از بین ببرید و همچنین یا پس باره عکس های تان را به صورت کلی تغیر دهید.

نوشته دانلود Cut and Paste photos 1.98 – برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید، برش + تغییر پس باره تصاویر ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Cut and Paste photos 1.98 – برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید، برش + تغییر پس باره تصاویر ! در تاریخ ۲۰۱۹-۰۲-۰۷ ۲۳:۰۳:۱۰ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان