خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Zest Web Browser – Ad Blocker, Fast & Private 2.0.16 – نرم افزار مرورگر اینترنتی وب سریع و همچنین بهینه زست مخصوص آندروید !

دانلود Zest Web Browser – Ad Blocker, Fast & Private 2.0.16 – نرم افزار مرورگر اینترنتی وب سریع و همچنین بهینه زست مخصوص آندروید !

دانلود Zest Web Browser – Ad Blocker, Fast & Private 2.0.16 – نرم افزار مرورگر اینترنتی وب سریع و همچنین بهینه زست مخصوص آندروید !

|دانلود Zest Web Browser – Ad Blocker, Fast & Private 2.0.16 – نرم افزار مرورگر اینترنتی وب سریع و همچنین بهینه زست مخصوص آندروید ! از ام اس پی پرتال|

به روش معمول کاربران در هر روز چندین بار از نرم افزار مرورگر اینترنتی ها جهت پیدا کردن و یافتن صفحات وب مورد نظرشان بهره بری و استفاده می کنند؛ یکی از مهم ترین مسائلی که در هنگام جست و همچنین جو جهت تمامی ما مهم می باشد سرعت بالای نرم افزار مرورگر اینترنتی هایمان می باشد که متاسفانه در بسیاری از ابزار های پیشفرض مرور وبسایت و مرکز خبرهای جدید ها دیده نمی می شود. Zest Web Browser – Ad Blocker, Fast & Private عنوان یک نرم افزار مرورگر اینترنتی سریع و همچنین بهینه مخصوص آندروید می باشد که توسط MangoFish Ltd نشر یافته شده شده می باشد. آن برنامه جذاب و جالب و خوب با داشتن یک موتور داخلی قدرتمند تجربه ای جدید را در هنگام جست و همچنین جو جهت کاربرانش فراهم می کند. با سرعتی بالا صفحات متنوع و گوناگون و مختلف را مرور کنید و همچنین مطمئن باشید که امنیت تان به روش کامل حفظ می می شود. شامل قابلیت های پر طرفدار موجود در آن استارت اپ می قدرت به سیستم ضد تبلیغاتش اشاره کرد که کمک می کند، یک مرور بدون درد سر را تجربه نمایید. از تمامی صفحه دیدن کردن و نمایش بهره بری و استفاده کنید و همچنین جهت لود هر چه سریع تر صفحات اجرای تصاویر را لغو سازید! در حال مسدود سازی لود تصاویر همچنین و علاوه بر افزایش سرعت جست و همچنین جو به مقدار و اندازه و میزان قابل توجهی در ترافیک مصرفی نیز صرفه جویی می می شود.

نوشته دانلود Zest Web Browser – Ad Blocker, Fast & Private 2.0.16 – نرم افزار مرورگر اینترنتی وب سریع و همچنین بهینه زست مخصوص آندروید ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Zest Web Browser – Ad Blocker, Fast & Private 2.0.16 – نرم افزار مرورگر اینترنتی وب سریع و همچنین بهینه زست مخصوص آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۹-۰۲-۰۸ ۲۲:۵۷:۳۵ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان